Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Egemen Bağış

Yardımlarınız için Darülaceze

Büyükelçi Egemen Bağış

 Dile kolay 16 sene önce sevgili eşim Beyhan hanım ile birlikte başlattığımız bir aile geleneğimiz olan Darülaceze’deki iftar davetimizi bu sene maalesef gerçekleştiremiyoruz. Ama Sultan Abdülhamit Han’ın emaneti olan bu müstesna kurumumuz ve oradaki büyüklerimizi asla unutamayız. Yarın hangimizin Darülacezeye muhtaç kalacağımızı bilemeyiz.

Darülaceze 126 yıldır bağışçılar sayesinde sakinlerine kaliteli bir hizmet sunuyor. Covid-19 sürecinde de gerek adak kurban bağışları, gerekse fitre, zekat ve yardımlarımızla desteklerimizi esirgemeyelim. Birlik ve beraberlik içerisinde her şartta bakıma muhtaç yaşlılarını ve kimsesiz çocukları düşünen bir millet olarak, bu zorlu sürecin altından da birlikte kalkacağımıza inanıyoruz.
Kurban bağışlarınızı evinizden çıkmadan online gerçekleştirebilirsiniz. Kesimden önce adak kurban bağışında bulunan bağışçılarımız, kesim yeri ve saati hakkında telefon veya email ile bilgilendiriliyor.

www.darulaceze.gov.tr
İletişim: 0 537 716 34 48

Yardımlarınız için Darülaceze banka hesap numaraları da ekte sunulmuştur.
Seneye Ramazan’da inşallah Darülazecede hep birlikte iftar sofrasında buluşabilmek ümidiyle, hayırlı Ramazanlar diliyoruz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR
TÜMÜ

SON HABERLER