Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Necdet Bekçi

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde belediye başkan adayı olmadım

 Kamuoyuna açıklamamdır.

2019 yerel seçimleri dolayısıyla kamuoyunda Gerek memleketim Giresun Alucra ,Gerekse istanbul Beyoğlu Belediye Başkanlığı Aday adaylığım üzerinde vatandaşlarımızın teveccühleri ve yakıştırmaları sonucu şahsımla ilgili beklenti ve merak uyanmış,Aday adayı olup olmadığım yönünde sorulara muhatap olmaktayım.
Bu nedenle dostlarımızı ve gönül coğrafyamızdaki seçmenlerimizi şahsımla ilgili açıklama gereği duydum.

Siyasi hayatım Rahmetli dedemin,yine Rahmetli hocamız Necmettin ERBAKAN’ın televizyonda haberlerde konuşmaya başladığında herkesi susturup (Kulağı yaşlandığından zor işitirdi) sandalyesini televizyonun dibine götürüp dinlemesiyle tohumları atılmış genç yaşda Recep Tayyip ERDOĞAN’ı tanımakla şekillenmiştir.

Her iki liderimin temsil ettiği misyonun bir dava,bir hak mücadele olduğunu iliklerime kadar hissederek yeşermiştir.

Gerek Refah Partisini gerek Fazilet Partisini Gerekse Adalet ve Kalkınma Partisini hiç bir zaman normal bir parti olarak görmemiş bir davanın bir misyonun aracı olarak görmüş ve yaşamışımdır.

Mensubu olmaktan her zaman onur ve gurur duyduğum Davamın (partimin) yetkili kurumları ile istişarelerimiz her zaman büyük bir açıklıkla devam etmekte,teşkilat disiplini açısından görev istenmez görev verilir düsturunu şiar edinmiş bir dava eri olarak her şart ve koşulda hareket edeceğimi siz değerli dostlarımla paylaşmak istedim.

Davamızın büyüklüğü ,kişisel menfaatlerimin,nefsimin ve hırslarımın her zaman üzerinde görmüşümdür.Temsil ettiğim toplumun menfaat ve çıkarlarını davamın çıkarları ile eşdeğer görmeye devam edeceğim.

Bu mihvalde Beyoğlu belediye başkanımız sn.Ahmet Misbah Demircan’ın , İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olmasının hemşehrilerimi bizzat ilgilendiren Okmeydanı projesinin tamamlanaması süreci nedeniyle elzem olduğuna inanmaktayım.

Bu nedenle 31 Mart 2019 mahalli seçimlerinde Belediye başkan Aday Adaylığı müracatım olmadı olmayacaktır.

Partimin yetkili organlarının alacağı kararlarda büyük bir onurla hangi şartlarda olursa olsun hizmet etmeye devam edeceğimi siz değerli dost ve hemşehrilerimle paylaşmak istedim.

Önümüzdeki Mahalli idareler seçimlerinin ülkemiz ve islam coğrafyası açısından ne denli önemli olduğunu ,Türkiye’mizin 2023-2071 hedeflerine ulaşmanın bir anlamda kader anı olduğunu herhalde anlatmama hatırlatmama gerek olmadığını düşünmekteyim.

Şahsi menfaatlerimizin duygularımızın hesaplaşmalarımızın adaylarımızın açıklanmasından sonra bir kenara bırakılıp Ak parti ve Recep Tayyip Erdoğan etrafında yine aynı samimiyetle toplanacağımızı ümit etmekte,siyonizmin,kapitalizmin ayak oyunlarına aldanmamamız gerektiğini belirtmek isterim.
Türkiyemiz üzerine oynan oyunları yapılmak isteyen ameliyat ve operasyonları savmamızın en büyük finali 31 mart yerel seçimleridir.
31 mart Yerel seçimleri partililerimizin,seçmenlerimizin Recep Tayyip Erdoğan dolayısıyla Ak partimiz etrafında toplanması elzemdir.

Bu vesileyle partimizden Aday adayı olan, Davamıza hizmet etmiş gerek parti içinde gerekse Stk’larımızda emek vermiş tüm kardeşlerimi şimdiden tebrik ediyor,haklarında hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Partimizde kim aday olursa olsun,olamayan kardeşlerimizin ertesi gün ilçe Skm lerine gidip verilecek görevler doğrultusunda hizmet etmelerine inancım tamdır.
Bu vesileyle yapılacak olan seçimlerimizin milletimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR
TÜMÜ

SON HABERLER