Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Ahmet Katırcı

30 yıl boyunca ülkeme hizmet ettim

 
Ahmet Katırcı/Kaymakam

33 Yıllık Devlet Memurluğu ve Kaymakamlık görevim sonunda10 yıl daha çalışma imkanım varken 21 Temmuz 2020 tarihi itibariyle, bu güzel memlekete hizmet bayrağını gurur kaynağım, güzel oğlum Mehmet Buğra’ya devretmiş olmanın da gönül rahatlığı ile kendi isteğimle emekliye ayrıldım.

Niğdenin bir dağ köyünden (Hacıabdullah) fakir bir ailenin çocuğu olarak Liseye kayıt olduğum gün Kaymakam olmaya karar verdiğim bu güzel mesleğimde 30 yıl boyunca ülkemize ve insanımıza alnımızın akıyla hizmet etme fırsatı verdi Yüce Mevlam.
Görev yaptığım 12 ilçede (Araban, Göynük, Altınyayla, Çaykara, Güdül, Bayramören, Bala, Sivrihisar, Bozüyük, Akşehir, Yakutiye, Beykoz) birlikte çalıştığım bütün kamu görevlilerinden ve halkımızdandan helallik istiyorum. Bizim açımızdan varsa bir hakkımız sonuna kadar helal olsun.
Görevimi dünyanın incisi Beykoz’da sonlandırmış olmak ve göreve başlarken basın mensuplarının dediği gibi ” 40 Yıllık Beykoz’lu” gibi başladığım Beykoz’da hayatımın kalan kısmını devam ettirecek olmam ayrıca gurur vesilesidir.
Çalıştığım süre içinde benden desteğini esirgemeyen Kıymetbilir Beykoz Halkına, Kamu Çalışanlarına, Beykoz Belediyesine, Mahalle Muhtarlarımıza, Sivil Toplum Kuruluşlarına ve Değerli Basın Mensuplarına ayrıca teşekkür ediyorum.
Allahaısmarladık.
Sağlıkla, huzurla ve mutlulukla ama hep dostça kalın.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR
TÜMÜ

SON HABERLER