Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
İsmail İsmailoğlu

İlçe Danışma Meclisi

 AK Parti Gaziosmanpaşa Teşkilatı Danışma Meclisinde Buluştu.

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Danışma Meclisi toplantısı Belediye Kültür Merkezi’nde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Danışma Meclisi toplantısına Milletvekilleri Hasan Turan, Ahmet Hamdi Çamlı, AK Parti İl Başkan Yardımcıları Necati Karagöz, Murat Musaoğlu, İl Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Tosun, İlçe Başkanı Serkan Acar, Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, İl Yedek Yönetim Kurulu Üyesi M. Yıldırım Turan, Eski İlçe Başkanları Cahit Altunay, İsmail Ergüneş, Şahin Pirdal, Kadın Kolları İl Başkan Yardımıcısı Nurten Gezer, Kadın Kolları İl Yönetim Kurulu Üyesi Zübeyde Yazıcı, Gençlik Kolları İl Başkan Yardımıcısı Erdem Kertişçi, Kadın Kolları Başkanı Zeynep Vurmaz Yiğit, Gençlik Kolları Başkanı Yavuz Yılmaz, İlçe Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri ile teşkilatın her kademesinden çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.

Divan Başkanlığını İlçe Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Necdet Kutsal’ın yaptığı İlçe Danışma Meclisi Toplantısının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Serkan Acar, AK Parti Gaziosmanpaşa teşkilatının bir araya geldiği Danışma Meclisi toplantılarının, aynı zamanda bir dava etrafında birleşmiş, Türkiye’yi maddi ve manevi olarak hak ettiği noktalara taşımayı amaçlayan insanların buluşması olduğunu söyledi.

Acar; Barış Pınarı Harekâtına değindiği konuşmasının devamında özetle şunları söyledi:

“Bugün Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Suriye’de sürdürdüğü harekat, 15 Temmuz işgal girişiminin devamıdır.

Türkiye’yi içerden çökertip Suriye gibi, Irak gibi yumuşak lokma haline getirmek isteyen emperyalistler bu işi 15 Temmuz’da sahaya sürdükleri işbirlikçilerle başaramayınca ellerindeki kirli terör silahına bir kez daha sarılıp ülkemizi, Irak ve Suriye sınırlarında oluşturacakları terör koridoruyla kıskaca almaya yeltendiler.

Rusya ikinci cihan harbinin sonunda bölge Kürtlerine İran’ın Mahabat kentinde sözde bir devlet kurdurttu. Bununla İran’ı köşeye sıkıştırıp ülkeyi kendilerine peyk yaptıktan sonra Kürtleri Şah’ın insafına terk ederek çekip gittiler.

Bugün aynı oyunu Kürtler üzerinden Amerika yapmak istedi.

Türkiye, başlattığı harekatla işte bu oyunu boşa çıkartmayı hedefliyor.

Bu ülkenin Kürtleri ceddimiz Selahattin Eyyubi’yi Kürt olduğu için sevmiyor.

Bu ülkenin Türkleri, Anadolu’ya İslam bayrağını diken ceddimiz Alparslan’ı Türk olduğu için sevmiyor.

Her ikisine olan sevgimiz de onların göğsünde taşıdığı imandan kaynaklanıyor.

Bunun için biz, Kürt’üyle, Türk’üyle en ufak bir ayırım yapmadan, Selahaddin Eyyubi’yi de Alparslan’ı da seviyoruz.

Şurası açık ve net ki, Türkiye, bugün Suriye’de Türk ve Kürt’ün kardeşliğine, birlik ve beraberliğine kast ederek, bu toprakları hepimiz için bir cehenneme çevirmek isteyen şer odaklarına karşı harekat yapıyor.

Allah, ordumuza ve milletimize zeval vermesin.

Allah, milletimizi tek bir Müslümanın, tek bir masumun kanının akmasına vesile kılmasın.

Allah, milletimize ve ordumuza, başlattığı bu kutlu harekatta muzafferiyet nasip etsin.”

Serkan Acar, konuşmasında daha önce görev yapmış ilçe ve belediye başkanlarına ayrı ayrı teşekkür etti.

 

Toplantıda bir konuşma yapan TBMM İdare Amiri, İstanbul Milletvekili Hasan Turan, TBMM çalışmaları ve devam eden Barış Pınarı Harekâtı ile ilgili katılımcılara bilgi verdi. 

İlçe Ana Kademe ile İlçe Kadın ve Gençlik Kollarının faaliyet sunumlarının ardından müzakere bölümüne geçildi.

İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, İl Teşkilat Başkanı Necati Karagöz, Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve Eski İlçe Başkanı Cahit Altunay’ın birer konuşma yaptığı toplantı, Plaket ve Teşekkür Belgesi takdiminin ardından İlçe Başkanı Serkan Acar’ın kapanış ve değerlendirme konuşması ile sona erdi.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR
TÜMÜ

SON HABERLER