Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Fatih Aydemir

Vatanımızı bölemeyecekler

 AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir/Aziz ve Saygı Değer Gaziosmanpaşalılar; TBMM grubu bulunan siyasi partiler terörü kınayan bir bildiri yayınladı.

AK Parti, MHP, İYİ Parti ve Saadet Partisi, Irak’ın kuzeyinde gerçekleşen terör saldırısını sert bir dille kınadı ve AK Parti, MHP, SP ve İYİ Parti bildiriye imza attı.

CHP ve DEM (HADEP) terörle mücadele bildirisine imza atmadı.

Terör bildirisine imza atmayan CHP ve DEM partilerine ilk seçimde kırmızı kartınızı göstermenin zamanı geldi.

Teröre doğrudan destek veren ve dolaylı destek veren işbirlikçilere KIRMIZI KART göstererek onları uyarmanın zamanı geldi ve geçiyor.

Sizler bu vatana sahip çıkarsanız bu ülkeyi bölme, parçalama, yok etme heveslisi dış ve iç işbirlikçileri emellerine ulaşamayacaktır. Vatanın bölünmez bütünlüğüne hep birlikte sahip çıkalım.

‘’Beden ölür, çürür cana bakın siz. Kim kiminle yürür ona bakın siz. Bırakın dönsün dönme dolaplar Haktan hakikatten yana bakın siz’’ diyen  Abrurrahim Karakoç’un söylediği gibi safımızı almalıyız.

Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın söylediği gibi “Türkiye, ne pahasına olursa olsun Irak’ın veya Suriye’nin kuzeyinde bir terör yapılanmasına müsaade etmeyecektir.” Devlet ilkesi ebedi sürdürülecektir.

Bölücü hainler tarafından gerçekleştirilen saldırılarda şehit olan kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyorum. Şehitlerimizin ruhu şad, mekanları cennet, makamları âli olsun.

Bizler, TBMM’de, bildiride imzası bulunan siyasi parti grupları olarak, birlik ve bütünlüğümüze, huzur ve güvenliğimize yönelik bu saldırıları şiddetle kınıyoruz. Terör ve şiddet hiçbir zaman hedefine ve amacına ulaşamayacaktır. Aziz milletimizin teröre asla boyun eğmeyeceğini, Türkiye Cumhuriyeti’nin güvenliğine tehdit oluşturan tüm terör örgütleriyle tavizsiz bir şekilde mücadele edecek güç ve kudrete sahip olduğunu kararlılıkla ilan ediyoruz.”

Yayımlanan bildiriyi CHP ve DEM Parti Grupları imzalamadı.

TBMM Genel Kurulu’nda AK Parti Grup Başkanvekili Leyla Şahin Usta, MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül, İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu ve Saadet Partisi Grup Başkanvekili İsa Mesih Şahin’in grup adına imzaladıkları bildiriyi okudu.

Geleneksel  siyasi partileri desteklemek yerine hizmet odaklı, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkan, vatanın bölünmez bütünlüğünü ilke edinen partilere destek vermeliyiz.

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR
TÜMÜ

SON HABERLER