Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

YÖK’te, FETÖ rüzgarı esiyor

Kosova ve başka ülkelerin üniversitelerinden mezun Türk öğrencilere YÖK, yasalara aykırı denklik vermiyor.

Kosova ve başka ülkelerin
İstanbul/Gaziosmanpaşa YÖK, 15 Temmuz kalıntısı ve 12 Eylül ürünü! Hükümet gaflette! 15 Temmuz öncesi zamanın AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuçcu’ya  kanaat önderi Seyit Ateş “Bir istihbarat aldım. Emniyet müdürlerinden sızan bilgi var. Bir hazırlık var.  Fethullahçılar darbe yapacak.” dediğinde de dikkate alınmadı. Şimdide böyle hazırlık var. On binlerce yurt dışı mezununa denklik vermeyen YÖK, FETÖ’ye hizmet ediyor. AK Parti buna sessiz kalıyor. Yüz bin yurt dışı mezununa YÖK diploma denklik vermiyor. Yüz binlerin hakkını verecek yasa teklifi TBMM beklemede! Neden çıkmıyor. FETÖ, kapaklama yaparak Türkiye de isyan çıkarmaya zemin hazırlıyor. Darbenin şartlarını oluşturuyorlar. 12 Eylül ve 15 Temmuz gibi! Kosova’dan FETÖ temizliği istenirken! Bizdekiler neden temizlenmiyor? TFF başkanı, YÖK başkanı gibi! Sormazlar mı? FETÖ yine kurumları ele geçiriyor. FETÖ’cüler Yeniden Refah olarak aday oldular. Siyaseti ele geçiriyorlar. Her partide varlar. Kapaklamasını da yaptılar ve yapıyorlar.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya Diplomasi Forumu için Türkiye’de bulunan Kosova Cumhurbaşkanı Vjosa Osmani-Sadriu ile Antalya’da görüştü.
Görüşmede Türkiye-Kosova ikili ilişkileri, terörle mücadele, küresel ve bölgesel konular ile İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırıları ele alındı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan görüşmede, Türkiye ile Kosova arasındaki ilişkilerin ilerlediğini, Kosova’daki FETÖ yapılanması ile mücadelenin önemli olduğunu bu konuda mesafe alınması gerektiğini ifade etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail’in saldırıları nedeniyle Gazze’de ağırlaşan insani durumun iyileştirilmesi için çatışmalı sürecin bir an önce sonlandırılıp bölgeye insani yardımların istenilen seviyede ulaştırılması ve uluslararası toplumun bunu zorlayıcı adımlar atması gerektiğini söyledi.