Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Yeşilay Başkanı Ahmet Çelik, Gazetecilerin Basın Bayramı’nı Kutladı

Yeşilay Gaziosmanpaşa Şube Başkanı Ahmet Çelik, Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle düzenlenen kahvaltılı toplantıda, Gaziosmanpaşa’da görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Yeşilay Gaziosmanpaşa Şube Başkanı

 Yeşilay Gaziosmanpaşa Şube Başkanı Ahmet Çelik ” Kıymetli bir iş yapıyorsunuz. Gazeteciler kutsal bir görevi yerine getiriyor. Medya mensupları milletin haber alma hakkını yerine getirmek için gece gündüz çalışıyor. Yedi gün,24 saat, 365 gün, yaz-kış demeden haber nerede ise oraya koşuyorsunuz. Bazen kendinizi riske atarak habere ulaşmaya çalışıyorsunuz. Haberlerinizle kamuoyuna bilgi aktarıyorsunuz. Yaptığınız iş çok çok önemli. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Allah’ım sizlere kazasız belasız günler geçirmeyi nasip etsin.  Yüce Allah siz gazetecilerin işlerini ve görevinizi en üst seviyede yapmayı nasip eylesin. Bizler her zaman sizlerle beraberiz. Yeşilay başkanlığı  olarak yapmış olduğumuz her şey sizlerin aracılığı ile halkımıza duyuruluyor. Çoğu zaman mesaimiz yan yana, sizlerle beraber koşturuyoruz. Emeğinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. İnşallah yarınımız bugünden daha güzel olsun. Birlik ve beraberlik içinde, inşallah milletimizi bilgilendirmeye, onların haber alma hakkını en iyi şekilde sağlamaya gayret edersiniz. Birlikte edelim. Temiz toplum hedefimiz. Bizlere yardımcı olun. Çocuklarımız her türlü kötü alışkanlıktan uzak olsun. Gaziosmanpaşa Yeşilay Şube Başkanlığı olarak benim ve yönetimimizin hedefleri var. Gaziosmanpaşalılar için buradayız ve çalışıyoruz.Kalın sağlıcakla!” dedi.”

Yeşilay Gaziosmanpaşa Şube Başkanı Ahmet Çelik sözlerini şöyle sürdürdü “Gaziosmanpaşa Yeşilay Şubemize Bölge Koordinatörümüz Sayın Yıldıray ŞAHİN’nin teşrifleriyle, Gaziosmanpaşa Şube Başkanı Ahmet ÇELİK riyasetinde İlçemizdeki değerli basın mensupları ile 24 Temmuz Basın Bayramı’na özel olarak Yeşilay Gaziosmanpaşa Şube Merkezi’nde kahvaltı programında bir araya geldik. Basın Bayramını kutladık. Toplumun aydınlatılması için mesai kavramı gözetmeksizin büyük bir özveriyle görevlerini yerine getiren Değerli Basın mensuplarının Gazeteciler ve Basın Gününü kutlar, çalışmalarında başarılar dileriz. ” dedi.

Yeşilay Gaziosmanpaşa Şube Başkanı Ahmet Çelik, basın bayramı gününde gazetecilere hediye verdi ve günün anlamını  geleceğe taşıyan fotoğraflar çektirdi.