Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Usta, oyunu Gazikent Ortaokulunda kullandı

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı ve Adayı Hasan Tahsin Usta, oyunu ailesiyle birlikte Mevlana Gazikent Ortaokulunda kullandı.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı ve

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı ve Adayı Hasan Tahsin Usta “Hem kendime , hem de Murat Kurum başkanıma, meclis üyesi heyetimize, muhtarımıza ve Türkiye’nin istikrarına oyumuzu kullandık. Sefer bizden, zafer Allah’tan dedik ve kıymetli ailem ile oyumuzu 3336 no’lu sandıkta kullandık. 31 Mart Yerel Seçimleri öncelikle Ülkemize, ilçemize hayırlı ve uğurlu olsun. Seçimin vatana ve millete hayırlı olmasını huzur ve halkımıza hizmet getirmesini diliyorum. İnşallah yarın sabahtan itibaren Türkiye yeni hedeflerine, yeni rüzgarlarına hep birlikte açılır ve geleceğe çok daha iyi hazırlanacağımız bir Türkiye’ye uyanırız. Bu seçim memleketimiz, bölgemiz ve coğrafyamız için hayırlara vesile olsun.”dedi.

 

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’nın Mevlana Mahallesi Gazikent Ortaokuluna  gelişi ve gidişine kadar başkan Yusuf Polat, meclis üyesi adayı Naciye Yıldız  ile okul sorumluları başkana  eşlik etti. Günün anısına hatıra ftoğrafları çektirildi.

 

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için 32 ilde seçmenler, saat 07.00’den itibaren sandık başına giderken, diğer illerde de oy verme saat 08.00’de başladı.