Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Sultangazi’de Abdurrahman Dursun ile yola devam

Abdurrahman Dursun 2. dönem aday olduğu belediye başkanlığını yeniden kazandı.

Abdurrahman Dursun 2. dönem

Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, 31 Mart yerel seçimlerinde sandıktan galibiyetle ayrılarak yeniden başkan seçildi.  

 

Sultangazi Belediye Başkanı Dursun, vatandaşlara teşekkür ederek yeni dönemde daha güzel eser ve hizmetlerin Sultangazi’ye geleceğini müjdeledi. 

 

5 yıllık görevini geride bırakan Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, 31 Mart Yerel Seçimlerinde bir kez daha sandıktan galibiyetle ayrıldı. AK Parti’den bu dönemde de tekrar Sultangazi Belediye Başkanlığına seçilen Abdurrahman Dursun, tüm Sultangazililere teşekkür etti. 

Çok Çalıştık, Güzel İşler Yaptık 

5 yıllık görevleri boyunca Sultangazi’ye gönülden hizmet ettiklerini belirten Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, “AK Belediyecilik demek gönülden hizmet etmek demek… Bizler bu 5 yıllık süre zarfında sizlerin de desteğiyle başarılı işlere imza attık. Çok çalıştık, Sultangazi’mizi Sultan Şehir hedefine ulaştırmak için söz verdiğimizden çok daha fazla hizmeti ilçemize kazandırdık. Sizlerin güvenini boşa çıkarmamak için gece gündüz demeden ekip arkadaşlarımızla birlikte titiz bir çalışma yürüttük” diye konuştu. 

“Daha başarılı işlere imza atacağız” 

Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, “Sandıkta vermiş olduğu destek için tüm komşularıma teşekkürlerimi iletiyorum. Vermiş olduğunuz bu yetkinin her zamanki gibi bir emanet olduğunu biliyor ve bu emanete en iyi şekilde sahip çıkacağımı bir kez daha belirtmek istiyorum. “Hep birlikte daha iyiye” diyerek çıktığımız bu yolda, Sultan Şehr’in güzel insanları ile beraber olacak ve çok daha güzel işler yapacağız” dedi.