Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Sincik Gönüllüleri Derneği Üyeleri İftarda Sultangazi’de Buluştu

Adıyaman Sincik Gönüllüleri Derneği Üyeleri geleneksel iftar yemeğinde İstanbul Sultangazi’de bir araya geldi.

Adıyaman Sincik Gönüllüleri Derneği

 Sincikliler Sultangazi’de iftar yemeğinde bir araya geldi

Sincik Gönüllüleri Derneğinin  Sultangazi’deki iftarına çok sayıda Sincikli ve Sincik dostları katıldı.

Sincik Gönüllüleri Derneğinin  Sultangazi’deki iftar yemeğine Sincikli Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Cemil Keskin, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkan Yardımcısı ve Adıyamanlı Ahmet Salmış, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı Mevlana Mahalle Başkanı Sincikli Yusuf Polat, Sincikli iş adamı ve iftar ikramında bulunan Süleyman Sakız ve Sincik eşrafı katıldı. 

Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın Sincik için ne demişti “Sincik bizi rekorlara alıştırdı, kendine yakışanı yaptı. Sincik halkı bu son dönemlerde gerçekten ülke siyasetine damgasını vurdu, tarihe altın harflerle ismini yazdırdı. Ben öncelikle bütün Sinciklileri tebrik ediyorum, kutluyorum. Sincik, Güneydoğu’da dağlı bir bölgede güzel insanların yaşadığı şirin bir ilçe, Sincik ülkesine, bayrağına, milletine ve ak davaya sevdası yine büyük bir destek çıktı. Sincik Adıyaman’ı bu anlamda en iyi şekilde ülkemizde temsil ediyor. Sincik köyleriyle beldesiyle ve tüm insanıyla gerçekten ülkesini, milletini, bayrağını son derece özümsemiş, inançlarına sahip çıkmış birlik ve beraberlik içerisinde geleceğe her zaman güven içerisinde yürümeyi bilmiş bir ilçedir. Türkiye üzerinde oynanan tüm senaryoları Sincikliler bu güne kadar bozdular. Sincikliler zor şartlar altında yaşıyor olsalar bile hiçbir zaman davasından vazgeçmediler, hiçbir zaman bu ak sevdadan vazgeçmediler. Müthiş bir Recep Tayyip Erdoğan sevdaları var, cumhurbaşkanımız Sincik’i ziyaret etmişti ve Sincik yeniden bir tarih yazmıştı. Yeni Türkiye’nin oluşumunda Sincik önemli bir yere sahip, Türkiye’nin makas değiştirdiği, güçlü Türkiye’nin kapılarının sonuna kadar açıldığı 24 Haziran seçimlerinde Sincik damgasını vurmuş oldu. Ben bir kez daha kutluyorum. Rabbim inşallah biz Sincikli kardeşlerimize karşı mahcup etmez ve hizmetlerimize kaldığımız yerden 
devam ederiz” demişti. 

Adıyaman İlini temsil dernekler : Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Arnavutköy Adıyamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ( GADER), Adıyaman Federasyonu, Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği ( AKYAD), İstanbul Çiğköfte ve Etsiz Çiğköfte ve Sanatkarlar Yardımlaşma Derneği, ( ÇİĞDER ),  Düdan Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Sincik Gönüllüleri Derneği, Çelikhanlılar Derneği, Canbeyler Derneği, Pınar Başı Derneği, Drejan Derneği, Mırtanlılar Aşireti, Menalar Aşireti, Dünya Gençlik Derneği, ADIGENÇ Derneği, Karadut Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Koçtepe Derneği, Adıyaman Genç İş Damları Derneği, Eski Taş Derneği, Besnililer Derneği, Gölbaşı Derneği, Esenler Adıyamanlılar Derneği, Başakşehir Adıyamanlılar Derneği, Güngören Adıyamanlılar Derneği, Gürgenliler Derneği, Akdoğan Derneği, Drejanlılar Derneği, Sutepe Derneği, Dumlu Derneği, Pılış Derneği, Karaman Derneği, Çobanpınar Derneği, Sıra Kaya Derneği, Adalı Derneği, Sakız Köy Derneği, ADİL-EV VAKFI, Sincikliler Derneği, Gürgenli Derneği, Yusufhanlılar Derneği, Taşkale Derneği, Küçükköy Besnililer Derneği, Cimik Derneği, Gerger Doğanlıtaş Derneği, Teşikan Derneği ve Sincik Gönüllüleri Derneği .