Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Şafak Koleji tur atladı

Gaziosmanpaşa temsilcisi Şafak Koleci,İstanbul liseler arası voleybol yarışmasında tur atladı.

Gaziosmanpaşa temsilcisi Şafak Koleci,İstanbul

 

ŞAFAK ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ

İstanbul Voleybol turnuvasında Şafak Koleji ilk 16 takım arasında yer aldı.

İstanbul Liseler arası Voleybol şampiyonasında Gaziosmanpaşa’yı  Şafak Koleji temsil etti.

Şafak Koleji 1.tur maçlarını 3 galibiyet aldı ve  bir üst tura çıktı.

Gaziosmanpaşa Anadolu Şafak Koleji,  ikinci tur C grubunda Kadiköy Mzel Saint Joseph Lisesi,Beykoz TED Koleji ve Beşiktaş Özel A.Robert Lisesi’nin de yer aldığı zorlu rakiplerle eşleşti .

Akifhaber Şafak Sağlık Meslek Lisesi ve Anadolu Lisesi Müdürü Selman Özyurt ve yönetim kurulu başkanı İsmail Şatıroğlu’nu tebrik etti.

ŞAFAK ANADOLU SAĞLIK MESLEK 
LİSESİ’NDE ÖDÜLLÜ KARNE TÖRENİ…

”Sağlık Eğitiminde Şafak Vakti” sloganıyla yola çıkan ve sağlık eğitimine farklı bir bakış açısı getiren, geleceğin güler yüzlü, şefkatli, çalışkan, alanında uzman ve vizyon sahibi sağlık personellerini yetiştirmeyi kendine ilke edinen Özel Şafak Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, 2013-2014 eğitim öğretim yılı birinci dönem sonunda başarılı olan öğrencilerini çeşitli hediyeler ile ödüllendirdi.
Özel Şafak Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Kurucusu İsmail Şatıroğlu, üstün başarı gösteren öğrencilere hediyelerini verirken başarılarından ötürü belge alan tüm öğrencileri de kutladı.
Öğrencilerin birinci dönem boyunca ne kadar çok çalıştıklarını, gayret gösterdiklerini yakinen gördüğünü söyleyen İsmail ŞATIROĞLU, Türkiye’nin en iyi Hemşirelerinin, Acil Tıp Teknisyenlerinin ve Anestezi Teknisyenlerinin Şafak Anadolu Sağlık Meslek Lisesinden yetişeceğine gönülden inandığını belirterek çocuklarımızın bunu başarabilecek kapasitede ve kararlılıkta olduğunu da sözlerine ekledi.
Kurucu İsmail ŞATIROĞLU, “Okulumuzda 200’e yakın öğrencimiz başarı belgesi almıştır. Bu tablo 4 yıl sonra öğrencilerimizin tamamını üniversiteye yerleştireceğimize olan inancımızı daha da artırdı.” diyerek öğrencilere olan güvenini ifade etti.
Dönem Birincisi Hale Kübra TOYGAR (Hemşirelik Bölümü Öğrencisi) okulunu, öğretmenlerini ve arkadaşlarını çok sevdiğini Özel Şafak Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğrencisi olmakla guru duyduğunu söyledi.
Başarısını düzenli çalışmaya, tekrar yapmaya ve dersi iyi dinlemeye bağlayan Kübra TOYGAR, bütün arkadaşlarının bunu başarabileceğini, sadece biraz daha azimli ve kararlı olmaları gerektiğini vurguladı. Hedefinin Şafak Hastanesinde Baş Hemşire olmak olduğunu söyleyen Kübra, bu hedefe ulaşmak için doğru yerde olduğunu ve çok çalışarak bunu başaracağını söyledi.
Okulun Dönem İkincisi Semih Güray ALKAN (Hemşirelik Bölümü Öğrencisi) hemşirelik mesleğinin bayan mesleği olarak bilindiğini fakat son yıllarda bu algının değiştiğini, kendisinin de bu mesleği bilerek ve isteyerek seçtiğini söyledi. Hemşirelik bölümünde okumaktan memnun olduğunu söyleyen Semih, amacının erkeklerin bu mesleği bayanlardan daha iyi yapabileceğini ıspatlamak olduğunu söyledi.

Okulun Dönem Üçüncüsü Mustafa ERDEM, (Anestezi Teknisyenliği Bölümü Öğrencisi) Özel Şafak Anadolu Sağlık Meslek Lisesinde okumanın bir ayrıcalık olduğunu daha şimdiden Şafak Hastanelerinde çalışacağı günü hayal ettiğini söyledi. Anestezi Teknisyeni olarak hedefinin insanlığın kaderini değiştiren ameliyatlarda görev almak olduğunu da belirten Mustafa, çok çalıştığını ve ne olursa olsun bunu başaracağını söyledi.
Özel Şafak Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yöneticileri, çocuklarının başarısında büyük rolü olan aileleri de unutmayarak başarılı öğrencilerin anne ve babalarını Teşekkür Belgesiyle onurlandırarak okulun farkını ortaya koymuş oldu.
Okul Müdürü Selman ÖZYURT, eğitimde öğrenci,aile ve okul iş birliğinin önemine dikkat çekti.Başarılı öğrencilerin arkasında daima ilgili ailelerin olduğunu vurgulayarak, deneyimli öğretmen kadrolarıyla bu işbirliğini ve başarıyı en üst seviyeye çıkaracaklarını söyledi.