Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Parti Genel Başkanına Beddua

Musa Ertugan, İYİ PARTİ Genel Başkanı Meral Akşener’e beddua etti.

Musa Ertugan, İYİ PARTİ

 İYİ Parti’de 6 isim kesin ihraç istemiyle Merkez Disiplin Kurulu’na sevk edildi. Disipline sevk edilenlerden Musa Ertugan gündem oldu. 

Arada kaynamasın! Şehit yakınına küfür eden Lütfü Türkkan’ı genel başkan yardımcısı yapan Meral Akşener, Parti’de ki kurultay’da muhalif olan Ethem Baykal,Günay Kodaz,İsmet Koçak,Musa Ertugan,Tamer Kayaalp ve Sevinç Gümüş,için kesin ihraç istemiyle disiplin süreci başlattı.

İYİ Parti’de kesin ihraç istemiyle Merkez Disiplin Kurulu’na sevk edilen Musa Ertugan’dan, Meral Akşener’e çok sert sözler: ▪️Vay emek dolandırıcısı ▪️Emeklerimizi ‘parayı verdim sıramı aldım’ diyen kadına ve oğlunun arkadaşına pazarladın, milletvekili yaptın ▪️Sandık oylamalarında hile yapılmasına müsaade ettin ▪️Çok sinsice davrandın herkesi kullandın. ▪️Kimlere ne tuzaklar kurduğunu konuşacağız. 2016 yılında Sinan Oğan (

) için kurmamı istediğin tuzağı anlat milletimiz bilsin ▪️Herkesi ters düz yaptın, kalleşçe.. Parti icinde insanları birbirine düşürdün. ▪️Maskeli yüzünü yıllarca anlatacağım. ▪️Bana devamlı “Hakkını helal et” demiştin ya, şimdi söylüyorum ; haram olsun.. haram olsun.. zehir zıkkım olsun….

MUSA ERTUGAN KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

Trabzon Sürmene Doğumlu Funda Hanım ile evli, Bir çocuk babası olan Musa ERTUĞAN, Aktif siyasi yaşamına 1976 yılında Ülkü Ocaklarında başlamıştır. Sırası ile; Ülkü Ocakları Yöneticiliği, MHP Antalya Merkez İlçe Başkanlığı, MHP Antalya İl Başkan Yardımcılığı görevlerini yürütmüştür.

2015 Yılında Meral Akşener’in çıktığı MHP Genel Başkanlığı mücadelesinde Akşener’in araması ile Büyük Kurultay için imza veren Antalya’daki ilk Türkiye’de ki ikinci kişidir. 15 Temmuz Darbe Girişimi sonrasında. Meral Akşener’in yol arkadaşı olarak kalan çok az kişiden birisi olan Ertuğan, Anayasa Değişikliği konusunda yürütülen “HAYIR” Kampanyasının oluşması ve gelişmesinde, başkanı olduğu Milliyetçi Meslek Adamları Birliği aracılığı ile büyük bir risk alarak “Milli İradenin Önemi” Toplantı ve Konferanslarını ilk olarak Antalya’da düzenlemiş sonrasında Türkiye’nin diğer illerinde düzenlenen Konferans ve Toplantıların organizasyonunda önemli görevler üstlenmiş hareketin Antalya Sorumluluğu görevi ile İyi Partinin kuruluşunda önemli bir rol üstlenmiştir. Üstlendiği bu rol sebebi ile İyi Parti Genel Merkez Kurucular Kurulu Üyesi yapılmıştır.

MUSA ERTUGAN İYİ PARTİ’DENNEDEN İHRAÇ EDİLDİ?

İş Adamı olan Ertuğan özel hayatında Spora ve Sporcu bir gençlik yetiştirmeye önem vermiş, Sporun Gençleri Kötülüklerden uzaklaştıracağına, Orta yaş ve üzerindekileri ise yatağa düşmekten uzaklaştıracağı felsefesi ile çalışmalar yürütmüştür. Geçlik üzerine çalışmalarını Başkanlığını yaptığı Milliyetçi Genç İş Adamları Derneği ile yürütmüştür. 70 li yıllardan bu yana Uzakdoğu Sporları ile ilgilenmektedir. Türkiye Karate Federasyonu ve Türkiye Fitnes Federasyonlarından Uluslararası Antrenör Belgesine sahip olup Milli Takım kafile Başkanlığı yapmıştır. 1996 – 2001 Yılları arasında 2 dönem Türkiye Karate Federasyonu Asbaşkanlığı Görevini yürütmüş olup. Halen Dünya Shotokan Karate Federasyonu Disiplin Kurulu Başkanlığını ve Türk Dünyası ile İlişkiler Başkanlığını Yürütmektedir.