Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Oy kullanmaya gelen Başkan Usta ile Mevlanalılar hatıra fotoğrafı çektirmek için sıraya girdi

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekilliği Seçimi için oyunu, Gaziosmanpaşa Mevlana Mahallesi Gazikent Ortaokulu’nda kullandı.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan

 Tüm Türkiye sabahın erken saatlerinden itibaren sandık başına giderken, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta  oyunu ailesiyle birlikte Mevlana Mahallesi Gazikent  Ortaokulunda kullandı. Seçimlerin hayırlı olmasını diledi.

 

Demokrasinin gereğini yerine getirdiklerini ifade eden Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta   ”Doğup büyüdüğümüz mahallemizde ailemizle, komşularımızla  birlikte oyumuzu kullandık. Demokrasimizin gereğini yaptık. Ülkemize ve milletimize hayırlı olsun. Türkiye Yüzyılı’nda inşallah bizlerin oylarıyla ülkemizin yarınlara daha emin adımlarla ilerleyeceğinden eminim. Sefer bizden, zafer Allah’tan dedik ve kıymetli ailem ile oyumuzu kullandık. 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri ülkemize ve aziz milletimize hayırlı ve uğurlu olsun. ” dedi.

 

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, oy kullandıktan sonra sınıfları da tek tek gezerek sandık görevlilerine selam verdi. Gazikent Ortaokulu  bahçesinde seçmenlerle hatıra fotoğrafı çektirdi. 34 GOP 01 plakalı makam aracının yanına geldiğinde TOGG hayranları ile hatıra fotoğraf çektirdi. İlçe genelindeki bütün okulları tek tek gezen Başkan Hasan Tahsin Usta  oy vermeye gelen vatandaşlarla da sohbet edip seçimlerin hayırlı olması temennisinde bulundu.