Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Mustafa Karaçam, MHP İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeliğine Atandı

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Başkanı Sertel Selim, İş Adamı Mustafa Karaçam’ı Yönetim Kurulu Üyesi Olarak Atadı.

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul

MHP İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Karaçam “Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Başkanımız Sayın Sertel Selim’in takdirleri ile İstanbul İl Yönetim Kurulu üyesi olarak görevlendirilmiş bulunmaktayım. Sayın İl Başkanımız Sertel Selim ve Teşkilat Başkanımız Sayın Yaşar Kaba’ya teşekkür eder, Yönetim Kurulunda görev yapacağım dava arkadaşlarıma bu kutlu yolda muvaffakiyetler dilerim. ”dedi.

MHP İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Karaçam sözlerini şöyle sürdürdü “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı En İçten Dileklerimle kutlar, ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı ve minnetle anıyorum. Ne mutlu türküm diyene!” Mesajını verdi. ve minnetle anıyorum. Ne mutlu türküm diyene!” Mesajını verdi.

İbrahim Karaçam “OĞLUM MUSTAFA KARAÇAM Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Yönetim Kurulu üyesi olarak görevlendirilmiş bulunmakta görevinde Başarılar Dilerim.” Dedi.