Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Murat Kurum, İstanbullular yeniden mutlu ve huzurlu olacak

İBB Adayı Murat Kurum “Bizim derdimiz Sultan Fatih’in emaneti olan güzel İstanbul’u kalkındırmak olacak.”

İBB Adayı Murat Kurum

İBB Adayı Murat Kurum, Gaziosmanpaşa ve Sultangazi’de coşkuyla karşılandı

İstanbul’da ibre Kurum’a döndü! Muhalefet partilerinin ayrı aday çıkarmaları, CHP içinde büyüyen adaylık tartışmaları ve AK Parti’nin Murat Kurum’u sahaya sürmesi İstanbul seçimlerindeki dengeyi değiştirdi.

AK Parti’de yapılan değerlendirmelere göre, İstanbul’da şu anda ibre Cumhur İttifakı’nın adayı Murat Kurum’dan yana dönmüş durumda. AK Parti kaynakları, İstanbul seçimleri ile ilgili olarak “2019’da yaşadığımız aksaklıkların yüzde 90’ı şu anda yok. Murat Kurum, İl Başkanlığı ve teşkilatla hemen entegre oldu. Her gün sabah namazı ile mesaiye başlıyor. İl başkanı sürekli yanında. Nerede bir aksaklık var, etki analizleri yapılıyor. Anında çözüm üretiliyor. Teşkilatla büyük bir uyum var. İkinci boyut ise en büyük handikapımız bizim için Ekrem İmamoğlu idi. ‘Her şey çok güzel olacak’ denerek parlatıldı. Tanınmıyordu, gençti. Gezdi, çalıştı, vatandaşın içinde oldu. Rüzgârı da arkasına alarak seçimi kazandı. Şimdi ise bilinmeyen bir yanı yok artık. Herkes gördü kim olduğunu. Şimdi karşısında gece gündüz çalışan, günlerce afet bölgesinde yatıp kalkan, tecrübeli bir isim var. Vatandaş da Kurum’u kabul etti. Kimse Murat Kurum’un İstanbul’da ne işi var demedi” değerlendirmesini yaptı.

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayımız sayın Murat Kurum’u Gaziosmanpaşalılarla buluşturduk.” Dedi.

Yeniden İstanbul

Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan Murat Kurum ve eşi Şengül Kurum Gaziosmanpaşa’da yapılan “Türkiye Yüzyılında Kadın Buluşması” adlı programa birlikte katıldı. Başkan Murat Kurum’u Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Saliha Demirer, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir ve parti kademeleri karşıladı.