Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

MURAT KURUM, FARİKA KİTAPLI KAHVE-2’DE GENÇLERLE BULUŞTU

Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Farika Kitaplı Kahve-2 Prof. Dr. Aziz Sancar Yerleşkesi’nde gençlerle buluştu.

Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir

Gaziosmanpaşa’da Kentsel Dönüşüm Temel Atma ve Kura Çekim Töreni’ne katılan Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, program öncesi Gaziosmanpaşa Belediyesi Farika Kitaplı Kahve-2’yi ziyaret etti. Murat Kurum’a ziyareti sırasında Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta da eşlik etti. Başkan Usta ile birlikte kütüphanede incelemelerde bulunan Kurum, ders çalışan ve sınavlara hazırlanan gençlere başarılar diledi.

“SİZLER İÇİN BÖYLE MEKANLARIN SAYISINI ARTIRACAĞIZ”

Gençlerle kısa bir sohbet gerçekleştiren Kurum, “İnşallah sizlerle birlikte hem Gaziosmanpaşa’mızı hem de İstanbul’umuzu geleceğe hazırlayacağız. Sizlere eğitim hayatınız sürecinde başarılar diliyorum. Allah yardımcınız olsun. Eminiz ki en güzelini, en iyisini başaracaksınız. Biz de sizler için böyle mekanların sayısını artıracağız ve hem işinizi kurabileceğiniz hem de geleceğe güvenle bakacağınız adımları atmak istiyoruz” diye konuştu.