Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Milletvekili Yavuz Subaşı, milletimizin bayramını kutluyorum

Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı “Balıkesir, Gaziosmanpaşa ve Mevlana Mahalle sakinleri hemşerilerim olmak üzere tüm milletimizin Kurban Bayramını kutluyorum.” dedi.

Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı

 Ailenizle ve sevdiklerinizle sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle Mübarek Kurban Bayramınızı en kalbi duygularımla tebrik ederim…

Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı Mevlana Mahallesi Mehmet Akif Camii Cuma namazı çıkışı şu açıklamalarda bulundu.

Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı “Yurt dışı dönüşü Cuma namazını kılmak Mehmet Akif Camii’ne nasip oldu. Balıkesire hareket ediyorum.Kurban Bayramında Balıkesirli hemşehrilerimle bayramlaşacağız. Bayramları, küslüklerin yerini dostlukların, üzüntülerin yerini mutlulukların alması, birliğimizin daha da güçlenmesi için fırsat olarak değerlendirmeliyiz. Kurban Bayramı’na huzur ve güven ortamı içinde ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mutluluğumuzu herkesle paylaşmalıyız. Yardımlaşma ve dayanışmaya önem vermeliyiz. Türkiye olarak, küresel ekonomik ve siyasi krizlere rağmen dimdik ayaktayız. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemiz, son 20 yılda güçlenen demokrasisiyle, ekonomisiyle pek çok badireyi atlatmayı bildi. Bu küresel değişim sürecinden de, çok daha güçlü bir şekilde çıkmayı başaracağız. Büyük hedefler ve aydınlık bir gelecek bizi bekliyor. Bayramların da bu hedeflerimize ulaşmamıza vesile olmasını diliyorum. Tüm halkımızın geleceğe daha umutla baktığı, sağlıklı, huzurlu, mutlu, hayırlı ve bereketli günlere vesile olması dileklerimle, başta Balıkesir, Gaziosmanpaşa ve Mevlana Mahalle sakinleri hemşerilerim olmak üzere tüm milletimizin Kurban Bayramını kutluyorum.” dedi.