Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Milletvekili Adem Yıldırım spora ve sporculara katkılarımız sürecek

İstanbul Milletvekili Adem Yıldırım “Kazım Karabekir Mevlana Spor Kulübü yönetim ve sporcularına başarılar dilerim.” Dedi.

İstanbul Milletvekili  Adem

 31 Mart 2024’te İstanbullular  Ekrem probleminden kurtulmuş olacak!

 

Milletvekili Adem Yıldırım’ın 07 Eylül bugün saat 18:00’daki Kazım Karabekir Mevlana Spor Kulübü ziyaretine AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir, Gaziosmanpaşa Belediye başkan yardımcısı Selim Bilmen, AK Parti Gaziosmanpaşa Kadın Kolları Başkanı ve belediye meclis üyesi Zeynep Vurmaz Yiğit, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkan yardımcıları Mekin Saldıran, Eray Karadeniz, meclis üyesi Bülent Tepe, Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat ve yönetimi, Mevlana Mahalle Muhtarı Zeki Eşgünoğlu, Kazım Karabekir Muhtarı Muharrem Polat, Kazım Karabekir Mevlana Spor Kulübü Başkanı Murat Elçi ve yönetimi ile sporcular katıldı.

AK Parti Gaziosmanpaşa Kadın Kolları Başkanı ve belediye meclis üyesi Zeynep Vurmaz Yiğit “Spor ve sporcunun en büyük destekçisiyiz. İstanbul Milletvekilimiz Adem Yıldırım ve İlçe Başkanımız Fatih Aydemir ile birlikte Kazım Karabekir Mevlana Spor kulübü’nü ziyaret edip, kulüp Başkanı Murat Elçi ve yönetimine çalışmalarında başarılar diledik.”

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir “Mevlana Mahallemizde Milletvekili Adem Yıldırım  ile birlikte ziyaret ederek kulüp Başkanı Murat elçi ve yönetimi ile istişarede bulunduk. Genç kardeşlerimiz ile bir araya gelerek başarı dileklerimizi ilettik. ” #Yenidenİstanbul

 

İstanbul Milletvekili Adem Yıldırım  “İstanbul’da kentsel dönüşüm projesi çok önemli! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu konut üretme konusunda başarısız. Maalesef 4.5 yıl geçmiş olmasına rağmen bir tane konut üretemeyen İBB Başkanından bahsediyoruz. İstanbul’un üç tane problemi var. Deprem, deprem, deprem ve dördüncü problem olarak ekliyorum. İstanbul’un Ekrem problemi var. İstanbulluların depremden daha çok Ekrem problemi var diyorum. İstanbulluların güçlü destekleriyle Ekrem problemi tarih olacak! Hükümet olarak kulüplere her türlü destek veriyoruz. Kazım Karabekir Mevlana Spor Kulübü yönetici ve sporcularına başarılar dilerim. Kulüplerimizin her türlü sorunlarında belediye ve hükümet olarak yanlarında olduk ve olmaya devam edeceğiz. İlçe başkanımız, meclis üyelerimiz, teşkilat kademelerimizle Kazım Karabekir Mevlana Spor Kulübünde olmaktan mutlu olduk. Değerli başkan ve yöneticilerine teşekkür ederim. Mahalle muhtarlarımıza teşekkür ederim. ” dedi.