Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Milletvekili Adayı Beşir Açıkça ‘İftara Beş Kala’ Etkinliğine katıldı

AK Parti 2. Bölge Milletvekili Adayı Beşir Açıkça ve Mevlana Mahalle teşkilatı iftar saatinde evine yetişmeyen ve trafikte olan vatandaşlara, ikramlarda bulundu.

AK Parti 2. Bölge

AK Parti Mevlana Mahallesi irtibat bürosunda yapılan toplantıda konuşan Milletvekili Adayı Beşir Açıkça  “Bugün “hizmeti arttırayım, vatandaşıma daha iyi hizmetler sağlayayım” demeyen zihniyet, yarın başka göreve geldiğinde yine bu zihniyetle hareket edeceği çok belli ve yıkım projelerini uygular.

 

AK Parti Mevlana Mahallesi irtibat bürosunda yapılan toplantı sonrası Milletvekili Adayı Beşir Açıkça  Hayırlıoğlu Camii namaz çıkışı cemaati ile ve çevre esnafı ile sohbet etti. Vatandaşın istek ve taleplerini dinleyen Açıkça’ya,  vatandaşlar desteklerini belirtti.

Milletvekili Adayı Beşir Açıkça  “Belediyede görev yapmış birisi olarak şu ana kadar yaptığım çalışmalarda gördüğüm kadarıyla Büyükşehir Belediyesi mevcut olan hatlardaki otobüslerini kaldırmış ya da azaltmış. O bölgenin insanı veryansın halinde. Bugün Belediyede bu yetkiyle bunu yapan, yani hizmeti durduran kişi yarın bir gün acaba daha farklı yetkilerle, daha farklı noktalara geldikleri vakit ne yapmazlar? Bu karşılaştırmayı yapmamıza sebep oluyor. “Kişiyi işte görmek lazım, bir işi nasıl yaparsa her işi de öyle yapar” derler. Dolayısıyla bugün “hizmeti artırayım, vatandaşıma daha iyi hizmetler sağlayayım” demeyen zihniyet, yarın başka göreve geldiğinde yine bu zihniyetle hareket edeceği çok bellidir. Ramazan ayı huzur ve bereket ayıdır. Gençlik Kollarımızın her yıl düzenlediği “İftara beş kala” etkinliğine katılarak, iftara yetişemeyen vatandaşlarımıza ilçemizin belli noktalarında durdurarak ikramlar veriyoruz. Yapmış olduğumuz bu etkinlikle amacımız bir nebze de olsa ramazanın güzelliğini yaşamak, iftara yetişemeyecek olanların yanında olmak ve daima önceliğimiz olan gönüllere dokunmak oluyor. Gençlerimizin taleplerini dinliyoruz. Gençlere gelecekte hangi mesleği seçeceklerini soruyoruz. Gençlerimize  çok güveniyoruz. Gençlerle buluşup sohbet ettik, dileklerini ve ihtiyaçlarını dinledik. Memnun oldukları, olmadıkları bazı konular hakkında onların görüşlerini aldık. Onlara kendilerini sevdiğimizi, kendileriyle ilgilendiğimizi, sorunlarını çözmek için elimizden gelen bütün yardımları yaptığımızı, gördüğümüz bütün problemleri, eksiklikleri gidermek hususunda çalışmalarımızı sürdürdüğümüzü bildirdik. gençlerle hatıra fotoğrafı çekildi. Siirt Şirvan Derneği’nin düzenlediği iftar programında STK’larla bir araya geldi.” Dedi.