Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

MHP’nin 14. Olağan Büyük Kurultayı Yapılıyor

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli “CHP tanınmaz halde savruluyor.” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin olağan 14. Büyük Kurultayında açıklamalarda bulundu. Bahçeli konuşmasında ‘Biri de çıkar DEM’e laf eden başka parti bulsun diyerek PKK avukatlığına heveslenir. Ataşehir’de zikirmatik dağıtan, ofislerde balya balya para sayan CHP yönetimi ne yapsa beyhudedir.’ ifadelerine yer verdi. Öte yandan MHP Lideri Bahçeli, kurultayda bin 295 delegenin tamamının oyunu alarak yeniden 11. defa genel başkan seçildi.

MHP lideri Bahçeli’nin konuşmasından satır başları şu şekilde:

Aziz Türk milleti, kurultay divanımızın başkan ve üyeleri bugünkü heyecanımızı paylaşan misafirlerimiz, vatan ve millet sevdalısı ülküdaşlarım, sevgili bozkurtlar, sevgili asenalar, değerli basın mensupları böylesi bir coşkuya sahip ömrümün en gurur bahşeden anlarından birisidir.

Sizler gibi dava arkadaşlarına sahip olduğum için bahtiyarım. Verdiğiniz güvenle bastığınız yerleri titreten güçtesiniz. Ötelerin ötesinden geliyor yürekli sesiniz. Gün oldu şehadet düştü hayat sahnemize, gün oldu tanık olduk saldırılara. Aldanmadık satanlara, aldırış etmedik dünya saltanatına.

Yurt içinden ve yurt dışından kurultayımızı takip eden vatandaşlarımızı selamların en güzeli ile selamlıyorum. Türk milletinin ahlak ve yürek gücünün timsali olan sizlerle iftihar ediyorum. Türkiye’mizin 81 ilini temsilen hazır bulunuyorsunuz bu salonda.

Türkiye’de bir muhalefet bozgunu yaşanmaktadır. Değişimler baş döndüren kıvama erişmişken muhalefetin çağın gerisinde çakılı kalması ülkemiz adına endişe verici talihsizliktir. Muhalefet hastadır, bu hastalık demokratik sistemi tehdit etmektedir. CHP demlenerek metruk tekneyi aratmayacak şekilde rotasını kaybetmiş korsanlar tarafından rehin alınmıştır. CHP’ye oy veren vatansever vatandaşlarımızın ızdıraplarına kederlenmemek elde değildir. Dem CHP’yi tarihin istikametinden koparmıştır. CHP mayına basmış, siyasi seçenek olmaktan uzaklaşmıştır. Ayaklar baş başlar ayaktır bu partide. Birisi çıkar seçilince belediye kapısından DEM giremez der, biri yanlış anlamadan bahsederek yalancı durumuna düşer. Biri de çıkar DEM’e laf eden başka parti bulsun diyerek PKK avukatlığına heveslenir. Ataşehir’de zikirmatik dağıtan, ofislerde balya balya para sayan CHP yönetimi ne yapsa beyhudedir.

CHP tanınmaz halde olmakla birlikte, mayına basmış melez bir siyasetle donanmış, siyasi seçenek olmaktan bütünüyle uzaklaşmıştır. Kent uzlaşısı altında DEM ile ittifakının hesabını 14 gün sonra verecektir.. Ankara’dak PKK ile ittifak yapanların hesabını vatandaşımız soracaktır. Büyükşehir belediyesini sıçrama tahtası gören, CHP’yi Saraçhane’den yöneten zatın için veda vakti gelmiştir. CHP’de kimin genel başkan olduğu belli değil. Partisini yönetemeyen yerel yönetimde hizmet edemez.

Cumhur İttifakı 31 Mart’ta millet tarafından verilecek görev için hazırdır. MHP ve Cumhur İttifakı’nın başarması Türk milletinin şahlanmasıdır.