Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

MHP Gaziosmanpaşa Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı

MHP Gaziosmanpaşa Seçim Koordinasyon Merkezi Başkan Usta, Bakan Soylu, Başkan Yaşar Kaba, Başkan Nafiz Küçükbaş, AK Parti SKM Başkanı Eyüp Tuncer ve İlçe Başkanı Korhan Çalışkan tarafından açıldı.

MHP Gaziosmanpaşa Seçim Koordinasyon

Gaziosmanpaşa’da MHP Ve AK Parti teşkilat kademeleri MHP Gaziosmanpaşa Seçim Koordinasyon Merkezi  açılışında bir araya geldi.

 

MHP Gaziosmanpaşa Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı İlçe Başkanı Korhan Çalışkan’ın öncülüğünde, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı ve Adayı Hasan Tahsin Usta, İstanbul Milletvekili ve Bakan Süleyman Soylu, MHP  İl Teşkilat Başkanı Yaşar Kaba, MHP Bölge Başkanı Nafiz Küçükbaş, AK Parti SKM Başkanı Eyüp Tuncer, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Zeynep Vurmaz Yiğit, belediye meclis üyesi Erdal Soylu, MHP teşkilat kademeleri ve Gaziosmanpaşalılar katıldı.

 

MHP Gaziosmanpaşa Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından Küçükköylülere 22 ton balık ikramında bulunuldu.

 

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta “AK Parti ile Milliyetçi Hareket Partimizin birliği hepimizin ittifakıdır. Türkiye’nin birliği ve bekasıdır. Cumhurun ittifakıdır ve bu ittifak devletin, milletin istikbali için 15 Temmuz’da can verilerek, kan verilerek halkımız tarafından, sizler tarafından meydanlarda kuruldu. İBB adayımız Murat Kurum beş yıllık fetret dönemini eser ve hizmetleriyle kapatacak ve yenilerini yapacak. Kentsel dönüşümün mimarı İstanbul’a hizmet için geliyor ve gelecek. 31 Mart gecesi hep birlikte bir bayram yaşayacağız. AK Parti ile Milliyetçi Hareket Partimizin birliği hepimizin Türkiye istiklali ve istikbalidir. MHP Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığının Küçükköy Fevzi Çakmak Mahallesi’nde  bugün açılışını yaptığımız Seçim Koordinasyon Merkezi hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Katılımcılara şükranlarımı sunar emeği geçenlere teşekkür ederim.” Dedi.

 

 

Süleyman Soylu MHP Gaziosmanpaşa İrtibat Bürosu açılışını yaptı.

 

Bakan Soylu’ya Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve belediye meclis üyesi adayları eşlik etti. Bakan Soylu, açılışa katılan vatandaşlarla sohbet etti. Soylu, ardından kısa bir konuşma yaptı.

Bakan Soylu “31 Mart yerel seçimlere 58 gün  kaldığını hatırlatıp çok çalışmalıyız. Türkiye’nin bütün hedeflerine ulaşmak için yerel seçimlerde Cumhur İttifakı başarı olmak zorunda! Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan elli yıllık bir vizyon koyarak, 2053 dediğini, daha sonra yetmiş yıllık bir vizyon koyarak, 2071 dediğini, şimdi de Allah’ın izniyle yüz yıllık bir vizyon koydu. Ülkemiz için, gençlerimiz için, esnafımız için, kentsel dönüşüm için, her biri için çok büyük bir kıymet ifade ettiğini anlatmalıyız. Terörle mücadele için çok büyük bir kıymet ifade ettiğini, Ayasofya’da bu karşı karşıya kaldığımız bu güzel tablonun devamı için büyük bir kıymet ifade ettiğini, Çanakkale Köprüsü için, İstanbul Havalimanı için, Marmara için, Avrasya için çok büyük bir kıymet ifade ettiğini, Türkiye’nin kişi başına gelir seviyesinin 20 bin dolara ulaşması için büyük bir kıymet ifade ettiğini bir kez daha huzurunuzda anlatmak istiyorum. Bu irtibat bürosu bütün bunları ortaya koyabilecek, son 58 günde burada bütün hemşerilerimize, gençlerimize, kadınlarımıza, büyüklerimize, emeklilerimize, buradaki esnafımıza bunları anlatmakla mükellef olacak” dedi.