Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

MHP Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı Geleneksel Kumanya dağıtımını Sürdürdü

MHP Gaziosmanpaşa İlçe Başkan Yardımcısı Erdal Soylu “ Gaziosmanpaşa ilçemiz daha önceden belirlediği ihtiyaç sahiplerine bu ramazanda da yardım elini sürdürüyor.” dedi.

MHP Gaziosmanpaşa İlçe Başkan

 MHP Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı binlerce Ramazan kumanyasını ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

 

MHP Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Ahmet  Özen “Bu yardımları değerli ilçe muhtarlarımız ve partimizin mahalle temsilcileri ile belirlediğimiz ailelerimizin adreslerine, ilçe yöneticilerimiz ve kadın kollarımızla birlikte dağıtımını gerçekleştirdik. Hemşerilerimize elimizden geldiğince yardım etme gayreti içerisindeyiz. Dünya da olduğu gibi Ülkemiz de salgın hastalık nedeniyle zor günler geçirdi. Bu zor süreçlerin  kısa bir zamanda sona ermesi en büyük isteğimiz. Salgın sürecinde hayatını kaybeden ve asrın felaketinde deprem bölgesinde şehit olan vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, hastalarımıza ise acil şifalar diliyorum. Bu vesile ile maddi destek sağlayan hayırsever iş insanlarına ve parti üyelerimize desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.” dedi. 

 

Öte yandan MHP Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Ahmet Özen  ve beraberinde ilçe yöneticileri 31 Mart Gaziosmanpaşa Halit Kıvanç Şehir Stadı açılışında İYİ PARTİ Genel Başkanı Meral Akşener’in korumaları tarafından insanlık dışı davranışlarla dapr edilerek saldırıya uğrayan, açılışı yapılan kulübün yöneticisi ve Kazım Karabekir Mahalle Muhtarı Muharrem Polat’ı evinde geçmiş olsun ziyaretinde bulunarak yapılan insanlık dışı saldırıyı kınadı. 

 

MHP Gaziosmanpaşa İlçe Başkan Yardımcısı Erdal Soylu “Kazım Karabekir muhtarı Muharrem Polat’a yapılan Bu çirkin saldırıyı kınıyorum.” Dedi.