Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Mevlana’da görev yapan hizmet kervanı toplandı

AK Parti’nin kuruluşundan günümüze kadar Mevlana’da görev yapan hizmet kervanı toplandı.

AK Parti’nin kuruluşundan günümüze

 Katılımın yüksek olduğu istişare toplantısı 9 Kasım Cumartesi bugün saat 20:00’da Mevlana Mehmet Akif Ersoy Camii Lokalinde yapıldı.

 

Mevlana Teşkilatı genişletilmiş  toplantısına Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir yoğunlukları nedeniyle katılamadı.  Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat, Mevlana mahallesinden sorumlu ilçe yöneticileri, belediye meclis üyeleri ile Mevlana’da görev yapan eski ve yeni hizmet kervanı katıldı.

 

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Saha çalışmalarımız önceki seçimlerde olduğu gibi yeniden başladı. Partimize hizmet etmiş değerli teşkilat mensuplarımızla kucaklaştık.  Toplantımıza partimizin kuruluşundan günümüze  kadar her kademede görev alan  partimizin değerli mensupları katıldı. Mevlana mahallemize hizmet etmiş partililerimize katılımları için teşekkür ederim.” dedi.

 

                 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hatırlattığı gibi “Kim bir kötülük görürse, onu eliyle değiştirsin. Şayet eliyle değiştirmeye gücü yetmezse, diliyle değiştirsin. Diliyle değiştirmeye de gücü yetmezse, kalbiyle düzeltme cihetine gitsin ki, bu imanın en zayıf derecesidir.”