Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Mevlana’da geleneksel iftar programı sürdürüldü

Mevlana sakinleri AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatının iftarında buluştu.

Mevlana sakinleri AK Parti

 AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı geleneksel  iftar programını sürdürdü.

 

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Kayran ve Gaziosmanpaşa Belediye Meclis Üyesi İsmail Selalmaz AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı adına Mevlana Mahalle sakinlerine    iftar verdi.

 

 

AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı geleneksel  iftar programına AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Kayran, Gaziosmanpaşa Belediye Meclis Üyesi İsmail Selalmaz, geçmiş dönem belediye meclis üyeleri, teşkilat yöneticileri, Mevlana yönetim kademeleri, din görevlileri, kanaat önderleri,  Mevlana sakinleri katıldı.

 

 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın programı nedeniyle Mevlana Teşkilatının iftarına katılamadığını beyan ederek, Türkiye’nin 21 yılda her alanda büyük atılımlar yaptığını ifade eden AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir  “Esnafımızla gerek genel gerekse de yerel gündemle ilgili fikir alışverişinde bulunduk ve bulunuyoruz. 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerinde şehrimiz ve ülkemiz için güçlü bir destek sözü aldık. ‘Yaparsa AK Parti yapar’ sloganımızı her daim ifade ediyoruz. 7 ortaklı masa birleşenleri ülke bütünlüğünü tehdit ediyor. Seçim beyannameleri  Terörün   Nemalanması için HDP’nin seçim beyannamesinin aynısı oldu. Zira 21 yılda yaptığımız hizmetlerimiz yapacaklarımızın da teminatıdır. Ülkemizin 81 vilayeti gibi ismini Hz. Mevlana’dan alan Mevlanalı komşularımıza afiyet olsun diyorum. Dünya Liderimizi, Cumhur İttifakımızı dün olduğu gibi 14 Mayıs’ta da destekleyerek aziz milletimizin teveccühüyle Dünya Tarihine yeni bir demokrasi destanı yazdıralım. Dış güçler, ülkedeki işbirlikçileri terör destekçilerini de yanlarına alarak vatanımızı bölmek istiyorlar.14 Mayıs’ta ülkene sahip çık! Cumhur İttifakının adayı Recep Tayyip Erdoğan’a oylarınızı ver.  Ülkene sahip çık! Vatanı  böldürme!” dedi.