Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Mevlana Mahalle Muhtarlığı öncülüğündeki yardımlar deprem bölgesine ulaştı

Mevlana Mahalle Muhtarı Zeki Eşgünoğlu “ Mevlana Mahalle sakinlerinin ve hayır sever kardeşlerimizin yardımlarını deprem zedelere ulaştırmaya devam ediyoruz.” dedi.

Mevlana Mahalle Muhtarı Zeki

 Mevlana Mahalle Muhtarlığı Kahramanmaraş’ta  “Aşevi” açtı.

 

Mevlana Mahalle Muhtarı Zeki Eşgünoğlu ve MHP Gaziosmanpaşa İlçe Başkan Yardımcısı Erdal Soylu, Mevlana Mahallesi sakinlerinin ve hayır severlerin yardımlarını deprem zedelere ulaştırmaya devam ediyor.

Asrın felaketinin yaşandığı Kahramanmaraş merkezli iki depremin ardından Tüm Türkiye’den olduğu gibi İstanbul Gaziosmanpaşa  Belediyesi, AK Parti İlçe Başkanlığı, MHP İlçe Başkanlığı, Mevlana Mahalle Muhtarlığı, Müftülük, STK temsilcilerinin yardımları sürüyor.

Mevlana Mahalle Muhtarlığı  Kahramanmaraş Onikişubat ilçesinde aşevi kurdu. 5 aşçı, 6 kurulum ekibi, kaynakçı, elektrikçi ve su tesisatçısıyla birlikte hizmet veren aşevinde sabahları sıcak çorba, öğlen ve akşamları da sıcak yemek dağıtımına başlandı. Günde 1500 deprem zedeye hizmet veren aşevinden isteyenler yemeklerini orada yiyor, isteyenler de kaplarla evlerine götürebiliyor.

 

Mevlana Mahalle Muhtarı Zeki Eşgünoğlu “Kıymetli Mevlanalılar Aş evi projemizi gerçekleştirmek için yola çıktık. Mahallemiz adına hayırlı olsun. Bu projede bizleri maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen gönül dostlarımıza teşekkür ederiz. Mevlana mahalle sakinlerinin,  hayır sever kardeşlerimizin destek ve yardımlarıyla Mevlana Mahalle Muhtarlığı olarak açtığımız Aşevi deprem bölgesinde depremzedelere hizmetini sürdürüyor. Yardımlarınız Allah indinde kabul görsün.” Dedi.