Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Mevlana heyeti, Kaymakam İskender Yönden’i ziyaret etti

İstanbul Gaziosmanpaşa Kaymakamlığına atanan İskender Yönden’e ziyaret akını sürüyor.

İstanbul Gaziosmanpaşa Kaymakamlığına atanan

 22 Eylül Perşembe bugün Gaziosmanpaşa Mevlana Mahalle Muhtarı Zeki Eşgünoğlu, akifhaber imtiyaz sahibi ve genel yayın yönetmeni gazeteci Mehmet Toprak, Nide milletvekili eski danışmanı Asım Tatar birlikte   Gaziosmanpaşa Kaymakam’ı İskender Yönden’i makamında ziyaret etti.

Gaziosmanpaşa Kaymakamı İskender Yönden ” Gaziosmanpaşalıların yakın ilgi ve alakasından memnun oldum. Bir taraftan saha çalışmalarımızı yerinde sürdürürken öteyandan Kaymakamlığımızı ziyaret eden hemşehrilerimizin Gaziosmanpaşamız hakkında duygu ve düşüncelerini dinliyoruz. Devletin işlerinin yanında fırsat buldakça halkımızın dilek ve temennilerini dinliyor çözüm bulmaya gayret ediyoruz. Milletimizin hizmetkarıyız.” dedi. 

Öteyandan Gaziosmanpaşa Kaymakamı İskender Yönden  basına şu açıklamalardada bulundu. “Çağdaş Bilgi Eğitim Kurumlarını ziyaret ederek, yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olması dileklerinde bulunduk. Değerli meslektaşım  Sultangazi Kaymakamı Mahmut Kaşıkcı’yı makamında ziyaret ettim. Meslek üstadımız kıymetli abimiz  Arnavutköy Kaymakamı Mahmut Hersanlıoğlu’nu makamında ziyaret ettim. Gaziosmanpaşa Şehidimiz Anıl Kaan Aybek’i, şehadetinin 6. yıl dönümünde, Edirnekapı Şehitliğinde duzenlenen anma töreninde, Şehidimizin Eli öpülesi Babası, Başsavcımız, İlçe Emniyet Müdürü ve halkımız ile birlikte dualarla andık. Şehidimizin aziz ruhu şad olsun. Sabah ilk iş olarak Barbaros Hayrettinpaşa ilk ve ortaokulunu ziyaret ettik. Okul Müdiremiz öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz ile sohbet ederek onların istek ve taleplerini dinledik. Çocukluk Muhteşemmiş! Avukat Mustafa Zafer’e ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum. Hatay Erzin’den Polis Memuru Tahir Onur’a ve Kıymetli yeğenine  ziyaretleri için çok teşekkür ederim. Halk Bankası Gaziosmanpaşa Şubesi Müdürü Özlem Kılıç ve Bireysel Müşteri İlişkileri Yetkilisi Şahin Yalçın’a Ziyaretleri için çok teşekkür ederim. Türk Kızılay Gaziosmanpaşa Şube Başkanı İsmail Yamak, Şube Personelleri ve gönüllüleri ile Gaziosmanpaşa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Emre Kılıç ile Hayırseverlik üzerine çok güzel bir sohbet gerçekleşti. Adana Tufanbeyliler Derneği Başkanı Emrah Aktürk ve dernek yönetimi İle memleket havası aldık. İlk fırsatta kıymetli dostları ziyaret edeceğiz teşekkür ederim. Kozan Şevkiye mahallesinden çocukluk arkadaşım Akkuş Kurt İle anılarımızı yeniden canlandırdık . Ne güzel günlermiş öyle! Özlemle,sevgiyle, minnetle andık. Alkaç ailesinin ve kıymetli iskenderunların selamını getiren  İskenderunlu Oyuncu Numan Alkaç’a Ziyaretinden dolayı teşekkür ederim.Mevlana Mahallesi Muhtarı Zeki Eşgünoğlu, Akif Haber İmtiyaz Sahibi Mehmet Toprak ve eski milletvekili danışmanı Asım Tatar’a Ziyaretlerinden dolayı teşekkürü borç biliriz sağ olsunlar. Osmangazi İmam Hatip Anadolu Lisesinde düzenlenen 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü Anma Programına katıldım.Maltepe Sahili Etkinlik Alanı’nda gerçekleştirilen Hatay Tanıtım Günleri’ne katıldık. Yılların dostları, Can arkadaşlarım ve Gönlümün ilacı muhteşem Hemşehrilerim HOŞGELDİNİZ. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Uzantı ile birlikte yapımı devam eden Gaziosmanpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi inşaat alanında incelemelerde bulunarak , İnşaatın en kısa zamanda teslim için gereken talimatları verdik. Gaziosmanpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesini geçici yerinde ziyaret ederek,Okul yöneticileri ve öğretmenleri ile istişarelerde bulunup, öğrencilere derslerinde başarılar diledik.Okul ziyaretlerimizde öğrencilerimizin ziyareti yanında okul kantinindeki gıdaların kıymetli Öğrencilerimizin sağlığına uygun olup olmadığını denetliyoruz. ” dedi.