Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Meral Akşener TBMM’ne mermi attı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, HDP’nin TBMM’ne arkamızda PKK var YDP var diyerek terörle tehdit ettiği gibi, meclise mermi atarak tehdit etti.

İYİ Parti Genel Başkanı

 

Meral Akşener’in Kürsüden Kurşun Atması Sosyal Medyanın Gündeminde

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Meclis’teki Grup Toplantısı’nda sert açıklamlarda bulundu. Akşener’in İstanbul İl Başkanlığı’na düzenlenen saldırıya tepki gösterirken kürsüden kurşun atması sosyal medyada gündem oldu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin Grup Toplantısı’nda gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Kürsüye mermi kovanlarıyla gelen Akşener, İstanbul İl Başkanlığı’na düzenlenen saldırı üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan‘a yüklendi. 

Akşener, ‘Recep Bey çıkmış benden özür bekliyormuş. Utanmasan mermiye saldırdı diye parti binamızı tutuklayacaksın. Bir de senden özür dileyeceğim, öyle mi? Hadi oradan be hadi oradan! Çok beklersin!’dedi.

Elindeki kovanları yere fırlatan Akşener, partililere seslenerek “Tüm mermilere göğüs gerip; milletimize güneş olacaksınız! Söz mü?” 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in ve partisinin ortakları Kandil’in temsilcisi HDP ile hiç bir farkı kaldı mı?

Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Seçim kampanyaları seccadeye ayakkabıyla basarak başladı ondan sonra mitinglerinde darağacı pankartı asarak devam etti, şimdi de meclis çatısı altında kurşun sergisi düzenleyerek bunu sürdürmeye çalışıyorlar. “

Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Sürekli olarak ‘biz tehdit ediliyoruz, biz mağdur ediliyoruz’ diyerekten ilk cümleyi böyle kurup arkasından herkesi tehdit etmek tutarlı bir siyaset tarzı değildir.”