Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Mekin Saldıran, çalışmalarımız partimizi bu seçimde de vuslata taşıyacak

Kanaat önderi ve parti hatibi Mekin Saldıran “Adaylarımız parti yetkililerimiz tarafından kısa süre içerisinde açıklanacak.” Dedi.

Kanaat önderi ve parti

 AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi. 

 

Toplantıya AK Parti Gaziosmanpaşa ilçe yönetim kurulu üyesi Halil Miroğlu, geçmiş dönem iletişim başkanı ve parti hatibi Mekin Saldıran, Gaziosmanpaşa Belediyesi Meclis Üyesi İsmail Selalmaz, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları ile sandık kurulları katıldı. 

 

2024 seçimleri için “Yeniden İstanbul” programıyla seçim çalışmaları başladı.

 

Kanaat önderi ve parti hatibi Mekin Saldıran “ İlçe gündemimiz yoğun biliyorsunuz. Gazze kırmızı çizgimiz. Saatte 5 çocuk öldürülüyor. 7 bebek bombalarla doğuyor. Bizim bir Filistin hayalimiz var. İsrail mezalimi genişleyerek devam ediyor. Ortadoğu’da katliam var. Zalim İsrail yöneticilerini kınıyoruz. 31 Mart İstanbul’un kurtuluşu olacak. Yüksek Seçim Kurulu seçim takvimini ne zaman açıklarsa birileri Eyüpsultan’da namaza koşuyor. Algı ve rol kapma yarışı sürüyor. Milletimiz her fiil ve hareketin samimiyetini ölçecek irade içerisindedir. İslam’ın şartları arasında beş vakit namaz varken! Beş yıl önce ve beş yıl sonra Eyüpsultan’ı ziyaret edenlere aziz milletimiz pirim vermez. Ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz. İstanbul ve Gaziosmanpaşa’da hizmet ve eserler yapmaya yeniden AK Parti olarak talibiz. Adaylarımız parti yetkililerimiz tarafından kısa süre içerisinde açıklanacak. Aralıksız sürdürdüğümüz çalışmalarımızı vuslata taşıyacağız. İlçe başkanımız Fatih Aydemirin selamlarını getirdim. Gayretleriniz ve katılımlarınız için teşekkür ederim.” Dedi.