Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Mehmet Özçelik kılınan cenaze namazı sonrası ebediyete uğurlandı

Kanaat Önderi ve İş Adamı Mehmet Özçelik, kılınan cenaze namazı sonrası Karlıtepe Mezarlığında sevenlerinin katılımıyla ebediyete uğurlandı.

Kanaat Önderi ve İş

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Mehmet Özçelik’in cenaze namazında saf tuttu.

 

Kanaat Önderi ve İş Adamı Mehmet Özçelik’in cenaze namazını Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Ve Adayı Hasan Tahsin Usta, Bakan Süleyman Soylu, Bakan Yardımcısı İsmail Ergüneş, Kaymakam İskender Yönden, AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Recep Aslı Yüksek, İlçe Başkanı Fatih Aydemir, İlçe Başkanı Korhan Çalışkan, milletvekilleri Yavuz Subaşı, Recep Koral, Konfederasyon Başkanı Seyit Ateş, Duygu Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Sezer ve oğulları, siyasetçi Zekeriya Eroğlu, İsmet Koçak, Eyüp Ensari Ergin, Saim Öztürk, İbrahim Yıldız, belediye meclis üyeleri ve adayları, siyasi partilerin temsilcileri, basın mensupları, siyasi partilerin yöneticileri, Gaziosmanpaşalılar ve merhumun aile etrafı, arkadaşları ile sevenleri kıldı.

 

 

Kanaat Önderi ve İş Adamı Mehmet Özçelik’in cenaze namazı Gaziosmanpaşa Merkez Camii’nde 10 Mart Pazar bugün öğlen namazını mütaakip kılınan cenaze namazı sonrası Kartaltepe Mezarlığındaki aile Kapristan’ına defnedildi.

 

Kanaat Önderi ve İş Adamı Mehmet Özçelik için defin sonrası taziyeler oğlu Erdoğan Yıldırım Özçelik tarafından kabul edilerek katılımcılara çeşitli ikramda bulunuldu.

 

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Ve Adayı Hasan Tahsin Usta “Önceki dönem AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkan Yardımcısı, Belediye Meclis Üyesi Adayımız Erdoğan Yıldırım Özçelik’in kıymetli babası, ilçemizin önemli iş insanlarından Mehmet Özçelik Beyefendi’yi ebediyete uğurladık. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun inşallah.”
Gaziosmanpaşa Kaymakamı İskender Yönden “İçişleri Eski Bakanı İstanbul Milletvekili Sayın Süleyman Soylu ve Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ile birlikte İlçemiz kanaat önderlerinden Mehmet Özçelik’in cenaze namazına katıldık. Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dilerim.”
AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir “Ebediyete intikal eden, Belediye Meclis Üyesi Adayımız Erdoğan Yıldırım Özçelik’in babası Mehmet Özçelik’i hakka uğurladık.”

 

Sensiz karanlıklardaydım…

Seni görünçe bahtıma…

Güneş doğar sandım.

Meğer herşey serapmış…

Senin diye avunduğum.

Gözlerime dolan…

Yağmur taneleride yalan…

Yinede yalan dünyada birgün…

Bizim ellere uğrarsan…

Yüreğindeki yağmurları…

Neolur mezarıma bırakta git…

Geven ciçegi gibisin…

Uzaktan sevilen…

Boşuna yoruldum…

Boşuna kovuldum…

Acıların yüreğimde gizli kalsın….

Mehmet Özçelik(Mülklü)