Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Kaymakam İskender Yönden Mevlana’da

Gaziosmanpaşa Kaymakamı İskender Yönden, eğitim ve öğretim yılı başlamadan mahallelerde okulları ziyaret ederek eksik olup olmadığını yerinde kontrol ediyor.

Gaziosmanpaşa Kaymakamı İskender Yönden,

 Kaymakam Yönden, Mevlana’da okulları ziyaret edip idareci ve öğretmenlerle sohbet ederek moral ve motivasyon içerikli telkinlerde bulundu.

Gaziosmanpaşa Kaymakamı İskender Yönden, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Usta, Mevlana Mahalle Muhtarı Zeki Eşgünoğlu, Mevlana Merkez Lisesi Müdürü Mustafa  Erbaş ve beraberindeki heyet Mevlana Mahallesinde bulunan okulları ziyaret ederek okul müdürleri ve öğretmenlerden bilgi aldı.

 ÖZEL ÇOCUKLARIN ÖZELLİKLİ OKULUNU İNCELEDİK! SPOR SALONUMUZ HİZMETE HAZIR OLACAK!

Gaziosmanpaşa Kaymakamı İskender Yönden “Mevlana Anadolu Lisesinin en önemli sorunlarından birisi olan “Spor Salonunun Kullanımı” konusunda kıymetli okul müdürümüzden değerli bilgiler aldık. Allah’ın izni ile en kısa zamanda çözeceğiz. TOGEMDER Özel Eğitim Ana Okulu’nu ziyaret ederek 2023-2024 yılı eğitim öğretim hazırlıklarını yerinde değerlendirdik. Özel çocuklarımız bizim baş tacımız! İdarecilerimiz, öğretmen ve öğrenciler kendilerine sunulan bu mükemmel fırsatı iyi değerlendirmeleri ve hayallerinin peşinde koşmaları beklentisi içerisinde olmalıdır. Başta öğretmenlerimiz olmak üzere emek veren herkese teşekkür ederim. Öğretmen ve öğrencilerimize 2023-2024 eğitim ve öğretim yılında başarılar diliyorum.” dedi.