Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Kaymakam İskender Yönden, Gaziosmanpaşa için 24 saat hizmete devam ediyor

Gaziosmanpaşa Kaymakamı İskender Yönden “Vatandaşların sorunlarıyla yakından ilgilenerek kayıt altına alıyor ve üst birimlere iletiyoruz.” Dedi.

Gaziosmanpaşa Kaymakamı İskender Yönden

 Gaziosmanpaşa Kaymakamı İskender Yöndenİlçemiz Bağlarbaşı Spor Kulübü Futbol Akademisini  ziyaret ettik. Kulüp hocası Mustafa Tetik çalışmalar hakkında bilgiler aktardı. Vatandaşların sorunlarıyla yakından ilgilenerek, gelen başvuruları bilgisayar ortamında kayıt altına alarak ilgili birimlere iletiyor ve  “Halkın Masası” gibi 24 saat hizmete devam ediyoruz. Kaymakamlığımız bünyesinde uygulanan Gençler Emniyetli Ellerde projesinde sınavlarında başarı göstermiş öğrencilere kuşaklarını takdim ettik. İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Uzantı, Mahalle Muhtarları ve Okul Aile Birlikleri ile birlikte okul kayıt bölgesi belirleme toplantısı icra ettik. İlçe Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve İlçe Müftüsü Paşa Bektaş ile birlikte İlçe Müftülüğünün düzenlediği 4-6 Yaş Kur’an Kursu Yıl Sonu Merasimi ve Hafızlık Cemiyeti programına katılarak öğrenciler ve eğitmenlerini tebrik edip, hafızlara hediye takdiminde bulunduk. Kamu kurum müdürleri ile birlikte İlçemiz Halk Eğitim Merkezi’nin Hayat Boyu Öğrenme Haftası kapsamında düzenlediği Yıl Sonu Sergisine katılarak, yerel basına Halk Eğitim Merkezimizin çalışmaları hakkında bilgiler aktardık. İlçemiz Halk Eğitim Merkezi’nin Hayat Boyu Öğrenme Haftası kapsamında düzenlediği Yıl Sonu Sergisine katılan Kore Gazimiz Muzaffer Polat ile hasbihal ettik. İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Uzantı ile birlikte Mithatpaşa İlkokulunda düzenlenen Gaziosmanpaşa Harezmi Eğitim Modeli Sergisini ziyaret ettik. Merkez Valisi Abdülkadir Yazıcı’nın teşrifleri ile, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Uzantı, İlçe Müftüsü Paşa Bektaş ve sivil toplum kuruluşlarının yöneticilerinin katılımı ile Gaziosmanpaşa Eğitime Destek Platformu Mayıs Ayı Toplantısını icra ettik. “dedi.

 

7 gün 24 saat boyunca vatandaşa hizmet veren “Halkın Masası” servisinde sorunların çözümlendiğini  ifade eden Gaziosmanpaşa Kaymakamı İskender Yönden sözlerini şöyle sürdürdü “Her geçen gün şikayetler  en aza iniyor. Talepleri ve sorunları kayıt altına alıyoruz.  Gaziosmanpaşa’yı  belediyemizle birlikte değiştirme yolundaki çabalarımızın olumlu şekilde sürüyor. T.C İçişleri Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda Kaymakamlığımızca oluşturduğunuz ‘Vefa Sosyal Destek Gurubu Personelleri’ tarafından 65 yaş ve üstü ile kronik hastalığı olan insanımıza bankalardan ve PTT’den maaş çekme dahil arzu ettikleri  bütün hizmetler  devam edilmektedir. Bundan sonra da personelimiz 24 saat insanımızın ihtiyaçlarını karşılamaya devam edecektir. Başta polis ve personelimiz olmak üzere fedakarca hizmet eden herkese yürekten teşekkür ediyorum. Allah onlardan razı olsun.” Dedi.