Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Kabaktepe: Gaziosmanpaşa’da, İstanbul’da Tamam İnşallah

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe “Şehremini Murat Kurum’u İstanbul’da hem de Hasan Tahsin Usta’yı Gaziosmanpaşa’da öyle bir kazandıracağız ki! Hiç kimse kaybetmeyecek.” Dedi.

AK Parti İstanbul İl

Yüzün Gülsün İstanbul

AK Parti Gaziosmanpaşa’da büyük buluşma!

AK Parti Gaziosmanpaşa teşkilat kademeleri  seçim gündemli  olarak 01 Mart Cuma saat 10:00’da Gaziosmanpaşa Belediyesi Kültür Merkezinde toplandı.

 

Büyük buluşmaya AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Gaziosmanpaşa  Belediye Başkanı ve Adayı Hasan Tahsin Usta, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir, SKM Başkanı Eyüp Tuncer, belediye meclis üyesi adayları, teşkilat kademeleri katıldı.

 

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir ” 31 Mart yerel seçimler için hazırız! Tüm teşkilat kademelerimizle sahadayız. Biraz gayret daha! İstanbul adayımız Murat Kurum’u ve Gaziosmanpaşa  Belediye Başkanı ve Adayı Hasan Tahsin Usta’yı  Gaziosmanpaşa’da da kazandırmak boynumuzun borcudur. Türkiye Yüzyılı hedef ve vizyonuna adım adım ilerliyoruz. Davamızı hemşerilerimize anlatıyoruz ve anlatmaya devam edeceğiz. Bu siyasi hareket hayatın sonuna kadar devam edecek. İnşallah 31 Mart akşamı İstanbul’da yeni bir sayfa açılacak. 1 Nisan’dan itibaren Yeniden İstanbul güzel hizmetlere kavuşacak.” Dedi.

 

Gaziosmanpaşa  Belediye Başkanı ve Adayı Hasan Tahsin Usta “Kadim şehrimiz İstanbul, kaybolan yıllardaki belediyecilik anlayışını AK Parti yönetimiyle yeniden kazanacak. Zafer hem İstanbulluların hem de İstanbul’un olacak! Bugün burada seçim gündemli olarak teşkilat kademelerimizle ve meclis üyesi adaylarımız ile değerlendirme toplantısında bir araya geldik. Cumhurbaşkanımızın izinde Türkiye Yüzyılı hedef ve vizyonuna ulaşmak için milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Teşkilat kademelerimizle Gaziosmanpaşa diyerek; gönüllere dokunmak için yine bir aradayız. Aziz İstanbul yönetimi için adayımız Murat Kurum’u Mart ayı içerisinde de Gaziosmanpaşalılara anlatmaya devam edeceğiz. Bizim Gaziosmanpaşamıza bir yeminimiz, bir sevdamız var. Türkiye Yüzyılı’na yakışan 100 projemiz ile  yeni dönem başlayacak! Birlikte yeniden diyoruz, 04 Mart Pazartesi saat 18:00’da GOPARK Grand Salon Merkez Mahallesi’nde yapacağımız Proje Tanıtım Lansman programımıza tüm komşularımız ve teşkilat kademelerimizi davet ediyoruz.” Dedi.

 

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe “Bizler yola çıkarken “Hazırız Kararlıyız” dedik. Çünkü marka haline gelen belediyecilik deneyimimiz ile bugüne kadar milletimize sayısız eser ve hizmetler kazandırdık. Yetmiş yıl önce İstanbul’da filizlenen büyük çınardan aldığımız ilhamla, eser ve hizmet siyasetini Şehri İstanbul adayımız Murat Kurum ile 1 Nisan’da İstanbul’a yeniden getireceğiz. Türkiye gibi İstanbul da “Seni Yazdım Kalbime” diyor. Bizler İstanbul’a sevda, İstanbulluya yoldaş olacağız. Bu şehrin her bir insanının gönlüne girip canla başla çalışıp hizmet etmeyi şeref bileceğiz. CHP’li İBB Başkanı, ‘öğrencilere ilk defa biz burs verdik’ diyerek alenen yalan söylüyor. Daha başkanı olduğu kurumun geçmişinden bihaber. İBB’de ilk burs AK Parti döneminde verildi. CHP ise Anayasa Mahkemesi’ne başvurarak öğrencilerin bursunu iptal ettirdi. CHP’li İBB yönetiminin; polemikleri, yalanları, algı oyunları 31 Mart akşamı sona erecek. Çıktığımız bu kutlu yolda, eser ve hizmet belediyeciliği konusunda bir marka haline geldik. Yaparsa AK Parti yapar düsturunu devam ettireceğiz. Biliyorum ki; 1 Nisan sabahı İstanbul’da fetret devrini bitireceğiz, tıpkı Kağıthane’deki gibi hizmet devrini hep beraber başlatacağız. İstanbul’un işleyişinde bir saat görevi gören, ulaşımın en çok sıkıntı çekildiği yerlerden biri olan Şişli’de; uğraştıran değil, ulaştıran bir belediyecilik anlayışı ile çalışacağız. Gerek İstanbul’da gerekse Şişli’de çile bitecek, AK Parti dönemi başlayacak buna canı gönülden inandık. Geri sayım başladı. 5 yıldır başarısızlıklarla dolu CHP’li İBB dönemini bitireceğiz. Yer ve zaman gözetmeden, her bir İstanbullu hemşehrimize ulaşarak, bu seçimlerin önemini ve neden AK Parti’nin kazanması gerektiğini kapı kapı dolaşarak anlatıyoruz. Çünkü biliyoruz, Şehremini Murat Kurum’u hem İstanbul’da hem de Hasan Tahsin Usta’yı  Gaziosmanpaşa’da  öyle bir kazandıracağız ki hiç kimse kaybetmeyecek.” Dedi.