Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

İstanbul’da ‘Büyük Aile Buluşması’

İstanbullular LGBT dayatmasına karşı ikinci kez bugün toplanıyorlar

İstanbullular LGBT dayatmasına karşı

 İstanbul’da, 200’den fazla sivil toplum kuruluşunun oluşturduğu Büyük Aile Platformu, bugün saat 15.00’te ikinci kez LGBT dayatmasına karşı Saraçhane Parkı’nda ‘Büyük Aile Buluşması ve Sessiz Yürüyüşü’ düzenleyecek. ‘Çocuklarımız İçin, Ailemiz İçin, İnsanlık İçin’ sloganıyla tanıtımı yapılan Büyük Aile Buluşması’nda aileler, sosyal medya ve küresel akımlar üzerinden devam eden LGBT propagandasına tepki gösterecek. Büyük Aile Platformu Genel Sekreteri Serdar Eryılmaz, bireye değil, dayatmaya karşı olduklarını belirtti.

Özellikle çocukları hedef alan LGBT terörüne karşı aile yapısını korumak üzere mücadele eden 200’den fazla farklı derneğin oluşturduğu Büyük Aile Platformu, LGBT dayatmasına karşı tepkilerini duyurmak amacıyla Saraçhane’de Fatih Anıt Parkı’nda eylem yapacak. On binlerce insanın ailesiyle birlikte katılması beklenen buluşma, saat 15.00’te başlayacak.


‘Büyük Aile Buluşması ve Sessiz Yürüyüşü’ detayları hakkında bilgi veren Büyük Aile Platformu Genel Sekreteri Serdar Eryılmaz konuyla ilgili olarak ”LGBT bireylerine değil, LGBT propagandasına ve dayatmasına karşıyız. Bu yangının fitili sosyal medya ve dijital platformlar üzerinden ateşlenmektedir. Bu tehdidin evlerimize gelmesi de an meselesidir. Bu ateş kapınıza dayandığında siyasi tercihinize, meşrebinize, inancınıza, yaşam tarzınıza bakmadan ailenizi yakıp geçecektir. Dolayısıyla bugün bizler, bu yangının evlerimize düşmemesi için hep birlikte bir duruş göstermek zorundayız” ifadelerini kullandı.