Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

İstanbul Valisi Davut Gül, Başkan Usta’yı makamında ziyaret etti

İstanbul Valisi Davut Gül, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’yı belediyedeki makamında ziyaret etti.

İstanbul Valisi Davut Gül,

 Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve Gaziosmanpaşa Kaymakamı İskender Yönden, İstanbul Valisi Davut Gül’ü törenle karşıladı.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Ustaİstanbul Valimiz Sayın Davut Gül ile birlikte sosyal belediyecilik anlayışımızın en büyük örneklerinden biri olan Kültür ve Sanat Merkezimizi ziyaret ederek, Gaziosmanpaşa’nın kıymetlisi çocuklarımız ile kültürel etkinlikler ve sanatsal deneyimler hakkında konuştuk. Toplantımıza mahalle muhtarlarımız katılım sağladı.” dedi.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta sözlerini şöyle sürdürdü “Erzurum’un soğuğu insanların sıcaklığına engel değil!
İstanbul Valimiz Sayın Davut Gül’ün teşrifleri ile Gaziosmanpaşa Erzurumlular Derneği’ni ziyaret ederek, Erzurumlu hemşehrilerimiz ile bir araya geldik.
İstanbul Valiliği “Gaziosmanpaşa ziyareti kapsamında Fahrettin Özüdoğru Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Küçükköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Gaziosmanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.”

İstanbul Valimiz Sayın

, ilçemizi ziyaretleri kapsamında Kaymakamımız İskender Yönden ve Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ile birlikte muhtarlarımız ile bir araya gelerek, muhtarlarımızın mahalleleri hakkındaki sorun ve taleplerini istişare ettiler.

Valimiz

, göreve başlamasının 89’uncu gününde ilçe ziyaretlerini #Gaziosmanpaşa ile tamamladı. İncelemelerde Vali Gül’e Gaziosmanpaşa Kaymakamı İskender Yönden ile Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta eşlik etti.