Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

İslam Alimi Azmi Aydemir dualarla ebediyete uğurlandı

İBB Başkan Adayı Murat Kurum ve ilçe belediye başkanları Azmi Aydemir’in cenaze namazında saf tuttu.

İBB Başkan Adayı Murat

 AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir’in babası  din görevlisi Azmi Aydemir Beykoz Değirmendere Köyünde öğlen namazı sonrası  kılınan cenaze namazının ardından aile kabristanında Kur’an tilaveti ve dualarla ebediyete uğurlandı.

 

İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi raciun

 

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir’in babası  siyasetçi ve din görevlisi Azmi Aydemir’in cenaze namazını AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum, TBMM Başkan Vekili Muhammet Emin Akbaşoğlu,  Belediye Başkanları Hasan Tahsin Usta, Murat Aydın, Haşim Baltacı, Kaymakam İskender Yönden, İstanbul Milletvekili Hasan Turan, Adem Yıldırım, Yavuz Subaşı, Müftü Paşa Bektaş, AK Parti il yöneticileri, ilçe başkanları, Aydemir ailesi ile dostları kıldı.

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya Beykoz Değirmendere Köyündeki cenaze namazına katılım sağladı.

 

    AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum Fatih’te gerçekleştirdiği esnaf ziyareti  ile Eyyübel Ensari  ve Fatih Sultan Mehmed Hanın kabrini ziyaret ettikten sonra Beykoz Değirmendere Köyünde AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir’in babası  din görevlisi Azmi Aydemir’in cenaze namazında saf tuttu. Burada yaptığı konuşmada Merhuma Allah’tan rahmet dilerken, Aydemir ailesine baş sağlığı diledi.

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum,  Canla başla deprem bölgesinde çalıştı. Planlı, disiplinli çalışmaları, güçlü kriz yönetimi ve yüksek koordinasyon yeteneği ile depremden etkilenen on bir ilimizin her birine ulaştı. Şimdi İstanbul Yüzyılının mimarı olmaya hazırlanıyor.

 

 

İstanbul Milletvekili Adem Yıldırım “Gaziosmanpaşa İlçe Başkanımız @FatihAydemirGOP ’in muhterem babası Azmi Aydemir ağabeyimizin cenaze namazına iştirak ettik. Başkanımıza, ailesine ve tüm yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşAllah.”

 

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta “AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanımız Sn. Fatih Aydemir’in babası Azmi Aydemir amcamızı Beykoz Değirmendere Camii’nde kılınan öğle namazına müteakip ebediyete uğurladık. Merhum Azmi Amcamıza Allah’tan rahmet, kıymetli ailesi ve sevenlerine sabır diliyorum. Mekânı cennet olsun.”

 Dr.Betül Sayan Kaya @drbetulsayan

“AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanımız Fatih Aydemir’in babası Azmi Aydemir’i son yolculuğuna uğurladık. Mekânı cennet olsun.
Azmi Amcamıza Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı diliyorum.”

İstanbul Şehremini Murat Kurum “İstanbulluya dost, yoldaş, kardeş olacağız! Onlar anlatacak, biz dinleyeceğiz; halkımız isteyecek, biz yapacağız! AK Partimizin Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir’in kıymetli babası Azmi Aydemir’i Beykoz Değirmendere Camii’nden dualarla son yolculuğuna uğurladık. Azmi amcamıza Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınları başsağlığı dilerim. Mekânı cennet olsun.” KİMSEYİ ÖTEKİLEŞTİRMEYECEĞİZ: Fatih’in emanetine sahip çıkacağız. Tüm ilçelerde arkadaşlarımız seferberlik anlayışı ile çalışacak. 16 milyon İstanbullu kardeşimizle yöneteceğiz. İstanbul’da tüm vatandaşlarımızı kucaklayacağız. “Yenidenİstanbul” anlayışıyla yola çıkan  Eyüpsultan’dan başlattığımız bu güne “Bismillah” diyerek, İstanbul’un geleceğine dair umudumuzu ve kararlılığımızla hizmet yolculuğumuzu Yeniden İstanbul diyerek başlatıyoruz. Kimseyi ötekileştirmeyeceğiz. Tarihi restorasyonlarımızı yapacağız. İstanbul’un deprem riskini bertaraf edecek adımlar atacağız. İstanbul’da tek riskli yapı kalmayana kadar çalışacağız. 39 ilçede depreme karşı çalışmalarımızı yapacağız.” Dedi.

İstanbul Şehremini Murat Kurum “TOPBAŞ’IN BIRAKTIĞI YERDEN DEVAM EDECEĞİZ: Bugün Sultan Mehmet Han’a kendisine layık bir başkan olacağımızın sözünü verdik. Daima Fatih’in izinde, onun kutlu çizgisinde olmaya devam edeceğiz. Merhum Kadir Topbaş ağabeyimizin bıraktığı bayrağı yeniden alacağız. O bayrağı inşallah çok daha yukarıya taşıyacağız. İstanbullu kardeşlerimiz İstanbul’da yaşamaktan gurur duyacaklar. Trafik karmaşasının giderildiği bir İstanbul olacak. Yeşiliyle, mavisiyle burada huzurla yaşayacaklar. Bismillah diyoruz…

 

MÜJDELERİMİZ OLACAK: İstanbul’daki trafik çilesini bitirebilmek için alternatif çalışmalar yapılmalı. Ulaştırma Bakanımız ile bunu değerlendirdik. Trafik noktasında da önümüzdeki süreçte müjdelerimiz olacak. Bir şantiyeye başlıyorsak hemen hızlı bir şekilde tamamlayacağız. İstanbul’da yaşamayı eziyet olmaktan çıkaracağız. Hem trafik anlamında hem de deprem riski anlamında çalışmalar yapacağız. İki önemli başlığımız olacak. Biri ulaşım biri de kentsel dönüşüm olacak!