Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

İmam Hatip Merhum Azmi Aydemir için hatim duası yapıldı

Merhum Azmi Aydemir’e okunan hatimler için Mehmet Akif Ersoy Camii’nde hatim duası yapıldı.

Merhum Azmi Aydemir’e okunan

 Din Görevlisi Merhum Azmi Aydemir için vefatının 7. Gününde Mehmet Akif Ersoy Camii’nde imam ve hafızlar tarafından Kur’an tilaveti okundu. Ailesi tarafından okutulan hatimlerin duasını Gaziosmanpaşa Müftüsü Paşa Bektaş yaptı.

Din Görevlisi ve Dâr-ı bekâya irtihal eden İslam alimi Azmi Aydemir için 14 Ocak Pazar Saat 18:00 ile 20:00 arası Mehmet Akif Ersoy Camii’nde ebediyete uğurlanmasının 7. Gününde dini bir program düzenlendi. Programa Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Milletvekili Yavuz Subaşı, Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Koral, Belediye Başkan Yardımcısı Selim Bilmen, Gaziosmanpaşa Müftüsü Paşa Bektaş, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir, belediye meclis üyeleri, Mevlana Mahalle Muhtarı Zeki Eşgünoğlu, muhtarlar, Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat, Parti Hatibi Mekin Saldıran,  mahalle başkanları, AK Parti Gaziosmanpaşa 4 kademe teşkilat kademeleri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri, Aydemir ailesi, yakınları ve sevenleri ile Gaziosmanpaşa eşrafı katıldı.

Hatim ve mevlit programına katılım sağlayanlara yiyecek ve içecek ikramında bulunuldu. Ayrıca  herkese kitap ve tespih hediye edildi.