Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Gülşah Horasan Muhtar Oldu

Kazım Karabekir Mahalle Muhtarı Muharrem Polat’ın vatani göreve gidişi nedeniyle muhtarlığa 1. Aza Gülşah Horasan vekalet edecek.

Kazım Karabekir Mahalle Muhtarı

31 Mart Yerel Mahalli İdareler seçimleri sonrası 2. Kez Muhtar seçilen Muharrem Polat 1 aylık vatani göreve gidiyor.

 

Kazım Karabekir Mahalle Muhtarı Muharrem Polat, Gaziosmanpaşa Kaymakamlığı ile görüşerek “Kıymetli komşularım, öğrenim hayatım ve sonrasındaki muhtarlık vazifem sebebiyle ertelemiş bulunduğum askerlik vazifemi yerine getirmek üzere, yaklaşık 1 ay süreyle aranızdan ayrılmak zorundayım. Bu süre zarfında vekaleten muhtarlık vazifesini, 1. Azam Gülşah HORASAN yerine getirecektir.

(İletişim: 0535 678 80 39)

Büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öpüyorum. Benden yana herkese hakkım helal olsun. Sizlerden de helallik bekliyorum. Kalın sağlıcakla. Vatan borcu kutsaldır. Eğitimimi tamamlamak için vatan borcu askerlik işlerimi geri bırakıldı. Şimdi ise Kazım Karabekir mahalle sakinleri beni ve azalarımı yeniden göreve getirdi. Kazım Karabekir Mahalle sakinlerine ve seçmenlerine bize bu kutsal görevi 2. Kez verdikleri için teşekkür ediyorum. Kaymakam İskender Yönden ve makamla görüşmem sonucu vatani vazifemi tamamlayıncaya kadar 1. Azamız Gülşah Horasan’ın muhtarlığa vekalet onayı verildi. Kazım Karabekir Mahalle sakinlerinin bilgilerine durumu arz ederim. Kazım Karabekir Mahalle Muhtarlığına bu süre içerisinde görev yapacak Gülşah Horasan’a başarılar dilerim. Allah’a ısmarladık. Ben sizlere hakkımı helal ettim. Haklarınızı helal edin.” Dedi.