Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Genel Başkan Fatih Erbakan, diploma denklik sorununa omuz verdi

Diploma Denklik Derneği Genel Başkanı Ahmet Özdemir “ YÖK, on binlerce Yurt Dışı mezununa diploma denklik vermeyerek yasaları ihlal ediyor.” Dedi.

Diploma Denklik Derneği

 Diploma denklik sorunu hazırlanan yasa teklifi ile çözüme kavuşuyor

Diploma Denklik Derneği  Genel Başkanı  Ahmet Özdemir, bir dizi ziyaretlerde bulunarak en son konuyla ilgili kanun teklifini Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’a teslim etti.

 

Diploma Denklik Derneği  Genel Başkanı  Ahmet Özdemir, konunun takipçisi olduğunu ve diploma denklik sorununun 104 bin mağduru ilgilendirdiğini belirterek, çözümün elzem olduğunu ifade etti.

Görüşmeler sırasında Genel Başkan Fatih Erbakan, seçim beyannamesinde bu konuyu çözeceklerini söylediklerini hatırlatarak konunun bir an önce çözüme kavuşması için ellerinden gelen tüm gayreti vereceklerinin sözünü verdi.

 

Kanun teklifinin yasalaşması için diğer ittifak partilerinin de çözüm için desteğini isteyeceklerini belirtti. Diploma denklik mağdurları derneği, yıllardır diploma denklik konusunda yaşadığı mağduriyeti gidermek için mücadele ediyor ve bu konunun çözümü için çalışmalarını sürdürüyor. 

 

Diploma Denklik Derneği  Genel Başkanı  Ahmet Özdemir “Biz biliyoruz ki milli görüş sözü senettir ve Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan‘da mevcut konjektörde milli görüşün tek temsilcisidir. Bu Sebeple Dr. Fatih Erbakan’ın verdiği sözü yerine getireceğine eminiz. Kendisine, göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. 104 bin diploma denklilik mağduru ve birmilyon ailesi kendilerine minnattar olacak!” dedi.