Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Gaziosmanpaşa’ya 9 Yılda 350 Bin Ton Asfalt Serildi

Altyapı ve üstyapı yatırımlarını dört koldan sürdüren Gaziosmanpaşa Belediyesi, 9 yılda 350 bin ton asfalt serimi, 267 bin metrekare kaldırım çalışması yaparak, cadde ve sokakları daha konforlu bir hale getirdi.

Altyapı ve üstyapı yatırımlarını

 Gaziosmanpaşa Belediyesi ilçede ulaşımın güvenli ve rahat bir şekilde sağlanması için yol bakım, onarım ve iyileştirme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, saha denetimleri sırasında tespit ettikleri hasarlı yolların yenilenmesini sağlarken, diğer yandan vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda çalışmalar yapıyor. Asfaltlama çalışmalarının yanı sıra zarar görmüş ve yıpranmış durumda olan kaldırımlar da yenileniyor.

CADDE VE SOKAKLAR ESTETİK GÖRÜNÜME KAVUŞTU
Asfaltlama çalışmaları kapsamında ilçede 9 yılda 350 bin ton asfalt serimi yapan Gaziosmanpaşa Belediyesi, 267 bin metrekare kaldırım imalatı, 380 bin 104 metre yol çizgi çalışması ve 8 bin metre yağmur suyu kanal yenileme çalışması gerçekleştirdi. İlçedeki 36 caddede ağaçlandırma, yeşil alan, peyzaj ve ışıklandırma çalışması yapan belediye, cadde ve sokakları daha estetik bir görünüme kavuşturdu.