Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Gaziosmanpaşalı Karateciler Gemlik’ten 17 Madalya İle Döndü

3. Gemlik Uluslararası Karate Turnuvası’nda Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü sporcuları 9 altın, 3 gümüş ve 5 bronz olmak üzere 17 madalya kazanarak, büyük başarıya imza attı.

3. Gemlik Uluslararası Karate

 Türkiye Karate Federasyonu tarafından düzenlenen 3. Gemlik Uluslararası Karate Turnuvası, yurt içi ve yurt dışından 110 kulüp ve 1870 sporcuyu ağırladı. 13 farklı grupta kata ve 10 farklı grup, 5 ayrı kategoride kumite dallarında düzenlenen turnuvada sporcular, kürsüye çıkmak için kıyasıya mücadelesi verdi.

Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü sporcularından Ayşen Büşra Akbulut 2015 Doğumlular Bayan Katada, Celal Çetin 2013 Doğumlular Bay Katada, Melih Sezgin 2009 Doğumlular Bay Katada, Arda Okur Ümit Bay Katada, Şule Azra Akbulut U21 Bayan Katada ve Atalay Selçukcan Gençler 76 kg Kümitede 1’inci oldu. Genç Bayan Katada Esma Sıla Evsan 1’liği elde ederken, Tuana Irmak 2’nci olmayı başardı. Genç Bay Katada, Ozan Parlak 1’inci, Efe Dağ 2’nci, Ramazan Başer 3’üncü olma başarısı gösterdi. U21 Bay Kata Sabri Doğan Başer 1’nci olurken, Burak Arslan 2’ncilik kürsüsüne çıktı. 2010 Doğumlular Bayan Katada Nisanur Dağ ve Nilsu Topyıldız, Ümit Bayan Katada ise Saliha Hacer Akbulut ve Dilruba Ayşenur Aktürk 3’üncülük kürsüsünü paylaştı.