Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Gaziosmanpaşalı Gençler, Kamp Etkinlikleriyle Buluşmaya Devam Ediyor

Gaziosmanpaşa Belediyesi, lise ve üniversite öğrencilerini, Tuzla Şehit Ömer Halisdemir Gençlik Kampı’nda buluşturdu. Gençler, doğayla iç içe bir ortamda bulunan kamp alanında spor ve sanat aktiviteleriyle keyifli vakit geçirdi.

Gaziosmanpaşa Belediyesi, lise ve

 Gençleri, doğa ve spor kamplarıyla buluşturmaya devam eden Gaziosmanpaşa Belediyesi, son olarak 16-25 yaş arası gençlere yönelik Tuzla Şehit Ömer Halisdemir Gençlik Kampı’nı düzenledi. Gençler, 5 gün süren kampta; futbol, voleybol, okçuluk, dart, satranç, langırt, masa tenisi, doğa yürüyüşü, akıl ve zeka oyunlarında yarıştı. Kamp ateşi etrafında keyifli vakit geçiren gençler, hem kaynaştı hem de yaz tatilinde moral depoladı.

Kampa katılan üniversite öğrencisi Malik Çalık, “Belediyemizin imkan sunduğu kampa geldim ve gayet memnun kaldım. Badminton olsun, langırt olsun, tenis olsun, tırmanma parkurları olsun, voleybolundan futboluna her şey çok güzel. Yemekleri gayet güzeldi, kaliteliydi. Kaldığımız yerler çok güzeldi, çok temizdi. Bu güzel hizmetleri bize sunduğu için Belediye Başkanımız Hasan Tahsin Usta’ya teşekkür ederim” dedi.