Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Gaziosmanpaşalı Çocukların ”23 Nisan” Coşkusu

Gaziosmanpaşa Belediyesinin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla gerçekleştirdiği etkinliklerde bir araya gelen çocuklar bayramın tadını doyasıya çıkardı.

Gaziosmanpaşa Belediyesinin, 23 Nisan

 Gaziosmanpaşa Belediye binası bahçesinde düzenlenen etkinliğe birçok aile çocuklarıyla birlikte katıldı. Programda çocuklar, kendileri için hazırlanan çeşitli yarışmalar ve atölye etkinlikleri ile keyifli vakit geçirdi. Gaziosmanpaşa Belediyesi Sanat Akademisi öğrencileri de etkinlik kapsamında piyano ve keman dinletileri gerçekleştirdi. Kutlamalarda ailelere ve çocuklara Osmanlı macunu, pamuk şeker ve mısır ikram edildi. Program hakkında konuşan vatandaşlar, 23 Nisan etkinliklerini çok sevdiklerini ve mutlu olduklarını söyledi.

Etkinliğe çocuğuyla birlikte katılan Nigar Fettahoğlu, “23 Nisan’ı çocuklarımız sabırsızlıkla beklediler ve Gaziosmanpaşa Belediyesi ve Belediye Başkanımız her zaman olduğu gibi bu sene de çok güzel etkinlikler düzenlemişler. Çocuklar gerçekten güzel vakit geçirdiler, ikramlar da güzeldi. Teşekkür ederiz” dedi.
Atölyelerde çok eğlendiğini söyleyen Buse Akcan ise, “Çok güzel bir etkinlik. Gaziosmanpaşa Belediyesine teşekkür ediyoruz. Çocuklar eğlendik. 23 Nisan kutlu olsun” ifadelerini kullandı.