Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Gaziosmanpaşa’da Teşkilat Ant İçti

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir “Okul sorumluları olarak yarın görevimizi eksiksiz yapacağımıza ant içeriz.” Dedi.

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığının organize ettiği sandık çevresi okul sorumluları iftarda buluştu

 

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkan Yardımcısı Halit Yavuzer’in sılayt gösteriler destekli  sandık çevresi okul sorumlularının 31 Mart günü görev ve sorumlulukları anlatılarak  tekrar edildi.

 

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir” Partimizin kuruluşundan günümüze sandık çevresi okul sorumlularımızla verimli, faydalı ve donanımla bir iftar programında daha birlikte olduk. Biz seçmen tercihlerine değer veren önemseyen bir siyasi partiyiz. Son gün son akşam kasıtlı ve ücret karşılığı yayınlanan anketlere itibar etmeyiz. Birebir yüz yüze gelerek bizlere desteklerini ifade eden seçmenlerimize inanırız. “Besle Karga’yı oysun gözünü” Hakan Bayrakçı’ya son dakka golüyle anket yaptıranlar halkımızın destek ve hizmet bekleyen inancına yenik düşecekler. Gaziosmanpaşa Usta’sıyla; İstanbul Muradı ile hizmet ve eserler yapmayı sürdürecek. Yaparsa AK Parti yapar. Cumhur İttifakı yapar. Millet destan yazar. 31 Mart milletimizin destanı olacak. Tercih de takdir de milletimizindir. Katılımlarınız için teşekkür ederim.” Dedi.