Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

GAZİOSMANPAŞA’DA SAĞLIK ÇALIŞANLARINA VE HASTA YAKINLARINA BALIK İKRAMI

Gaziosmanpaşa Belediyesi, vatandaşların sofralarına balık ulaştırmaya devam ediyor. Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi bahçesinde yapılan dağıtımda 750 kilo istavrit, sağlık çalışanlarına ve hasta yakınlarına ikram edildi.

Gaziosmanpaşa Belediyesi, vatandaşların sofralarına

İstanbul İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne bağlı Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü, kayıt dışı balık avcılığı yapanlara yönelik denetimlerini sürdürüyor. Gürpınar Su Ürünleri Hali’nde gerçekleştirilen denetimlerde el konulan balıklar, vatandaşlara ulaştırılmak üzere Gaziosmanpaşa Belediyesi Yerel Hizmetler Müdürlüğü’ne teslim ediliyor. Bu kapsamda Gaziosmanpaşa Belediyesi ekiplerinin ilçenin çeşitli noktalarında gerçekleştirdiği balık dağıtımları, Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi bahçesi ile devam etti. 750 kilo istavrit, sağlık çalışanlarına ve hasta yakınlarına ikram edildi. Vatandaşlar, dağıtımı memnuniyetle karşıladı.

BUGÜNE KADAR 21 TON BALIK DAĞITILDI

Mahallelerde gerçekleştirilen balık dağıtımlarının yanı sıra Gaziosmanpaşa Belediyesi, ihtiyaç sahiplerinin evlerine de balık ulaştırıyor. Ekipler, hazırladıkları balıkları belirlenen adreslere götürüp, ikramda bulunuyor. Bugüne kadar toplamda 21 ton balık dağıtımının yapıldığı Gaziosmanpaşa’da, önümüzdeki günlerde de ilçenin çeşitli noktalarında dağıtımlar devam edecek.