Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Gaziosmanpaşa’da hizmet kervanı vefa iftarında buluştu

Kuruluşundan günümüze Gaziosmanpaşa’da davaya hizmet edenler vefa iftarında bir araya geldi.

Kuruluşundan günümüze Gaziosmanpaşa’da davaya

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığının 12 Mart Salı günü Mevlana’da düzenlediği hizmet kervanı iftar programına coşku hakim oldu. Gaziosmanpaşa teşkilat kademelerinde geçmişten günümüze görev yapan ve hala baba ocağın da kalanlar birlikte iftar etti ve hasret giderdi. İftar sonrası Mevlana Merkez Camii’nde  teravih namazı eda edildi ve komşularla hasbihal yapıldı.

 

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat ve Mevlana yönetim kademeleri Vefa iftar programının organizasyonunda  görev aldı. Başkanlarla birlikte Mevlana Merkez Camii’nde teravih namazına iştirak etti. Namaz çıkışı camii cemaatine imsakiye dağıttı.

 

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığının düzenlediği vefa iftar programına eski İçişleri Bakanı ve TBMM  Komisyon Başkanı Süleyman Soylu, milletvekilleri  Adem Yıldırım, Yavuz Subaşı, Recep Koral, AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Recep Aslıyüksek, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı ve Adayı Hasan Tahsin Usta, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir, MHP Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Korhan Çalışkan, belediye meclis üyesi adayları, teşkilat kademeleri ve kuruluşundan günümüze AK Partiye Gaziosmanpaşa’da hizmet eden dava kervanı katıldı.

 

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir “Ramazanı Şerifin manevi ikliminde kuruluşundan günümüze Ak kadrolarda yer almış AK Partimize gönül vermiş teşkilat mensuplarımızla vefa iftarında bir araya geldik. Adım adım, sokak sokak çalınmadık kapı bırakmayacağız. İstanbul’un Muradına Ermesine, duraklama devrinin sona ermesine kısa süre kaldı. Kuruluşundan günümüze Gaziosmanpaşa’da davaya hizmet eden sizler  vefalı şahsiyetlersiniz. Hem Gaziosmanpaşa  adayımız Gaziosmanpaşa  Belediye Başkanı ve Adayı Hasan Tahsin Usta’ya ve hem de İBB Adayımız Murat Kuruma sahip çıkmanızı istiyorum ve onlar için çalışmalarımıza katkılarınızı sürdürmenizi bekliyorum.  Kuruluşundan günümüze Gaziosmanpaşa’da davaya hizmet edenler vefa iftarında bir araya getiren Yüce Allah’a hamd ediyor! Katılımlarınız için hazirunu saygı ve muhabbetlerimle selamlıyorum.” Dedi.

 

Gaziosmanpaşa  Belediye Başkanı ve Adayı Hasan Tahsin Usta “Ramazan ayı bereketi ve beraberliği ile geldi. Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu da cehennemden kurtuluş olan Ramazan Ayı’na kavuşturan Rabbimize sonsuz şükürler olsun. 10 yılda ilçemize 393 yeni eser kazandırdık. Gelecek 5 yılda yapmayı planladığımız eserlerden biride Gaziosmanpaşa Robot ve Teknoloji Müzesi! Oldu. Depreme dayanıksız olduğu tespit edilen okulların yıkım ve güçlendirme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Vefa iftarına katılım sağlayan dava arkadaşlarımın ve Gaziosmanpaşalıların Ramazan-ı Şerif’ini tebrik ederim.” Dedi.