Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Gaziosmanpaşa’da Camiler Her Daim Pırıl Pırıl

Gaziosmanpaşa Belediyesi, vatandaşların ibadetlerini temiz ve sağlıklı bir ortamda gerçekleştirebilmesi için ilçedeki tüm camileri düzenli olarak temizleyip, dezenfekte ediyor.

Gaziosmanpaşa Belediyesi, vatandaşların ibadetlerini

 Gaziosmanpaşa Belediyesi, ilçedeki cami ve ibadethaneleri teknolojik temizleme cihazları ve profesyonel ekiplerle hijyenik hale getiriyor. Çalışmalar kapsamında camilerin halılarını temizleme makineleri ile tozdan ve kirden arındıran ekipler, tüm yüzeyleri pırıl pırıl hale getiriyor. Pandemi tedbirleri kapsamında camilerdeki pencereler, kapılar, duvarlar gibi temasın olabileceği yerler dezenfekte edilerek, virüsten ve kirden arındırılıyor. Camilerin avlusu, şadırvan ve tuvaletlerinde de yıkama ve dezenfekte işlemi gerçekleştiriliyor. İlçe genelinde bulunan tüm camilerde periyodik olarak çalışmalar devam ediyor.

 

VATANDAŞLARIMIZ, CAMİLERİMİZDE İBADETLERİNİ GÖNÜL RAHATLIĞIYLA YAPABİLİRLER”

 

Temzilik çalışmalarının ilçedeki tüm camilerde devam ettiğini ifade eden Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, “İbadet etmenin yanı sıra toplumsal dayanışmanın, birlik ve beraberliğin ruhunu yaşatan camilerimizin temizliğine çok önem veriyoruz. Vatandaşlarımızın ibadetlerini huzurla gerçekleştirebilmeleri için ekiplerimiz düzenli aralıklarla camilerimizi ziyaret edip adeta en ince ayrıntısına kadar temizlik çalışması gerçekleştiriyorlar. Vatandaşlarımız, camilerimizde ibadetlerini gönül rahatlığıyla yapabilirler” dedi.