Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

GAZİOSMANPAŞA’DA 5.160 LİSE ÖĞRENCİSİNE “MEZUNİYET ALBÜMÜ VE NAKDİ EĞİTİM DESTEĞİ”

Gaziosmanpaşa Belediyesi, “Mezuniyet Hatırası Albümü ve Eğitim Desteği” projesi kapsamında ilçedeki 5.160 lise son sınıf öğrencisine, 1.000’er lira eğitim desteği sağlıyor. Aynı zamanda öğrencilere; sınıf arkadaşları, öğretmenleri ve Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ile fotoğraflarının yer aldığı fotoğraf albümü armağan ediliyor.

Gaziosmanpaşa Belediyesi, “Mezuniyet Hatırası

Gaziosmanpaşa Belediyesi, “Mezuniyet Hatırası Albümü ve Eğitim Desteği” projesi ile bu yıl da öğrencilere destek olmayı sürdürüyor. Bu kapsamda Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, hazırlanan program doğrultusunda ilçedeki liseleri ziyaret ederek, öğrencilerle bir araya geliyor. Ziyaretlerde lise son sınıf öğrencilerinin; arkadaşları, öğretmenleri ve Başkan Usta ile fotoğraf çekimleri yapılıyor. Çekimlerin ardından Gaziosmanpaşa Belediyesi, fotoğrafları albüm haline getirerek, mezuniyet hatırası olarak öğrencilere armağan ediyor. Proje dahilinde tüm lise son sınıf öğrencilerine, 1.000’er lira nakdi eğitim desteği takdim ediliyor.

Programda öğrencilere hitap eden Başkan Usta, “Her yıl liseyi bitiren gençlerimizle bir araya geliyoruz. Maksadımız, buradaki eğitim-öğretim sürecini fotoğraflarla albümleştirerek, gelecek yıllara hatıra olarak bir eser bırakmak. Bazı ihtiyaçlarınızı veya sınav harcınızı karşılamanızı düşündüğümüzden, bunu bir nakdi yardımla da bütünleştiriyoruz. Her birinizin üniversite döneminde de gerek burs desteğiyle gerekse farklı etkinliklerle yanınızda olmayı önemsiyoruz” dedi.