Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Gaziosmanpaşa yerel yönetimler danışma meclisi yapıldı

Gaziosmanpaşa’da “Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi Toplantısı” yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Gaziosmanpaşa'da “Genişletilmiş İlçe Danışma

 Gaziosmanpaşa Belediyesi ve AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığının düzenlediği  Eylül ayı danışma meclisi toplantısında partinin teşkilat çalışmaları ve bundan sonraki süreçte yapılması gereken  yol haritası konuşuldu.

 

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı “Eylül Ayı Danışma Meclisi Toplantısı” Gaziosmanpaşa Kültür Merkezinde 23 Eylül saat 19:00’da gerçekleşti. Danışma meclisi toplantısına  AK Parti İstanbul Milletvekili Adem Yıldız, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir, AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcıları Recep Aslıyüksek, İsmet Öztürk, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Zeynep Vurmaz Yğit, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ferhat Gençler, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Teşkilat kademeleri, Gaziosmanpaşa Belediyesi başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri ve 4 kademe teşkilat kademeleri  katıldı.

 

Eylül ayı danışma meclisi toplantısında partililere hitap eden  AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir “Teşkilat olarak eksiklerimizi tespit ettik ve etmeye devam edeceğiz. Partimize kırgın bütün dava arkadaşlarımıza ulaşarak gönülleri almaya ve aynı davanın yılmak bilmeyen neferleri olarak çalışmaya devam edeceğiz. Bu tür istişare toplantıların olması birlik ve beraberliğin sürdürülebilirliğini artırdığına inanıyorum. Belediye başkanımız  ilçemizi daha da geliştirmek adına gece gündüz koşturuyor. Bu dönem uyumun en zirvede olduğu bir dönemi yaşıyoruz. Hükümetimiz döneminde ülkemizde büyük atılımlar yapıldı. Türkiye çok güçlü bir ülke ve son 21 yılda büyük mesafe aldı. Ülkemiz Cumhurbaşkanımızın liderliğinde tüm sıkıntıları aşarak yoluna devam etti, etmeye de devam ediyor. Bu kutlu yürüyüşte hamd ediyoruz ki milletimiz emaneti yine partimize verdi. Sırada 31 Mart seçimlerindeki başarımız olacak. Bize düşen görev tüm teşkilat kademelerimizle 2023-2024’de çok verimli bir şekilde saha çalışmalarıyla yürümek. Gelecek güzel günler milletimizin olacak inşallah! Teşkilat olarak bu tür toplantılara büyük bir önem veriyoruz. Eylül ayı danışma meclisi toplantısının hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.”

 

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Kadın Kolları Başkanı, belediye meclis üyesi Zeynep Vurmaz Yiğit ve Gençlik Kolları Başkanı yapmış oldukları aylık faaliyetlerini anlattı.

 

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta “ Gaziosmanpaşa Belediyesi olarak çalışmaları aralıksız sürdürüyoruz.  Hizmetleri halka dokundurmak adına yapıyoruz. Alt ve üst yapı çalışmalarımızı ekip arkadaşlarımız ile birlikte sürdürüyoruz. Sürekli cep telefonlarımız açık. Beyaz masamız 24 saat boyunca vatandaşlarımızın tüm sorularına ve sorunlarına cevap vermektedir. Bizler AK Parti’nin ak belediyeleriyiz, halkın belediyeleriyiz. Zorlu bir seçim sürecinden çıktık. AK Parti olarak Gaziosmanpaşa’da başarılı bir seçim sonucu çıkardık.  Önümüzde birçok sorun duruyor. Öncelikli sorun kentsel dönüşüm. Belediye olarak bu yolda iyi bir mesafe aldık. Yeni bir yapılanma içerisindeyiz. Bu yapılanmanın çok kolay olmadığını biliyoruz ama hamdolsun bu süreyi çok planlı ve kolay geçirdik. Kaynak üretme noktasında personel organizasyonu anlamında önemli adımlar attık” dedi.

 

Milletvekili Adem Yıldız AK Partiyi zirveye taşıdık. Gaziosmanpaşa ilçemiz de seçimde büyük başarı gösterdi, ilçe teşkilatını bütün parti üyelerini kutluyorum. Siyaset bir ekip işidir ve dava temelindedir. Bizleri dışarıda birileri iyi veya art niyetli bir şekilde eleştirecektir ama önemli olan içeride bizlerin bir ve beraber olması ve başarılı olmasıdır” dedi. 

Kadın Kolları Başkanı Zeynep Vurmaz Yiğit31 Mart yerel seçimler gündemli danışma meclisimizi 4 kademe teşkilat üyelerimiz ile birlikte  Eylül’de gerçekleştirdik. Sıvadık kolları hizmete hazırız. Kaldığımız yerden yola devam!  Belediyemiz tarafından ilçemize kazandırılan hizmetlerden biri olan Farika Kitaplı Kahve 2 Prof. Dr. Aziz Sancar Yerleşkesi kütüphanemizin açılışını TBMM Başkanımız Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, vekillerimiz, İlçe Başkanımız ve Belediye Başkanımız İle birlikte gerçekleştirdik. Gaziosmanpaşalılara ve İstanbullulara hayırlı olsun.”