Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Gaziosmanpaşa Teşkilat Kademeleri Mevlana’ya Çıkarma Yaptı

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat ” AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı ve Mevlana Teşkilatı birlikte esnaf ve ev ziyaretlerimizi sürdürüyoruz.” dedi.

AK Parti Mevlana Mahalle

 Gençlik, Gaziosmanpaşa Gençlik ve Spor Festivali’nde Buluşuyor.
AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir ” İçişleri bakanımız

ile beraber Gümüşhane ili Kelkit ilçesi Çimenli köyü derneğinde hemşehrilerimiz ile bir araya geldik. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı 28 Mayıs’ta en güçlü şekilde tekrar seçmek için sandığa gideceğiz. Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi Büyük Türkiye Zaferi için Hep Birlikte sandıklarımıza sahip çıkacağız.”

AK Parti’nin Mevlana Mahalle esnaf  ve ev ziyaretlerine 28. Dönem milletvekili adayı Beşir Açıkça, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir, Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Kayran, Halil Miroğlu, Gaziosmanpaşa belediye meclis üyesi İsmail Selalmaz, Zeynep Vurmaz Yiğit, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı.

 

Misafir olduğu evlerde sıcak ve samimi sohbetler gerçekleştiren  AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat ve Gaziosmanpaşa Belediye Meclis Üyesi İsmail Selalmaz, vatandaşların istek ve taleplerini dinleyerek kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

 

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat ““Her fırsatta Mevlanalıların sesine kulak vermeye gayret ediyoruz. Ev ve esnaf  ziyaretlerinde bulunarak vatandaşlarımızın isteklerini, öngörülerini yakından dinliyoruz. Hem bir eksikleri ya da ihtiyaçları olup olmadığını öğreniyor hem de sohbet ediyoruz. Vatandaşlarımızın istek ve şikâyetleri bizim için çok önemli. Gaziosmanpaşa ve reisimiz için çalışıyoruz.”


Gaziosmanpaşa Belediye Meclis üyesi, İBB meclis üyesi ve AK Parti Gaziosmanpaşa Kadın Kolları ilçe başkanı Zeynep Vurmaz YiğitMKYK Üyemiz Esra Yılmaz ve İl Başkan Yardımcımız Sinem Çiftçi ile birlikte teşkilatımızın emektarlarından Ayşe hanımın Mevlana mahallesi’ndeki evine konuk olduk. Sıcak samimi sohbetleri ve misafirperverliği için kendilerine teşekkür ederim.” dedi.


28. dönem İstanbul 2. Bölge milletvekili adayı Beşir Açıkça Mevlana Mah.’de Çatı 44 sitesinde komşularımızı ziyaret ederek hasbihâl ettik. Komşularımızdan 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı 2. Tur Seçimleri için tam destek aldık. Hoş sohbetleri için hepsine teşekkür ediyorum.⁦”