Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Gaziosmanpaşa Spor Vadisi İçerisinde Yer Alan Bir Eser Daha Törenle Hizmete Açıldı

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve Bakan Süleyman Soylu’nun katılımlarıyla yapımı tamamlanan Gaziosmanpaşa Spor Vadisi içerisinde yer alan Halı Saha törenle hizmete açıldı.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan

Gaziosmanpaşa Spor Vadisi yeni tesislerle büyümeye devam ediyor. Gaziosmanpaşa’da eserlerin her biri bir gün arayla hizmete açılıyor. 394’duncu eser Gaziosmanpaşa’ya hayırlı olsun.

 

Gaziosmanpaşa Spor Vadisinin açılış törenine Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta,  Bakan Süleyman Soylu, Gaziosmanpaşa MHP İlçe Başkanı Korhan Çalışkan, belediye meclis üyesi adayları, teşkilat mensupları ve mahalle sakinleri katıldı.

 

İlçe tarihinin en kapsamlı spor yatırımlarının hayata geçtiği Gaziosmanpaşa’da vatandaşlar, yeni spor alanlarına kavuşmaya devam ediyor. “Spor Vadisi Projesi” kapsamında Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan 2 adet tenis kortu ile 1 adet futbol sahası törenle hizmete açıldı.
Yapımı tamamlanan projede; 18*36 metre büyüklüğünde 2 adet tenis kortu, 32*52 metre büyüklüğünde 1 adet futbol sahası, 150 seyirci kapasiteli tribün, soyunma odaları ve idari birimler yer alıyor.

 

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı ve Adayı Hasan Tahsin Usta “Bakanımız Süleyman Soylu ve değerli siz Gaziosmanpaşalıların katılımlarıyla gerçekleştirdiğimiz  Gaziosmanpaşa Spor Vadisi gençlerimizin sporla  eğitim alacağı Halı Sahayı sizlerin hizmetine açtık. 394’uncü eser içinde yer alan ve gelecek dönemde de sayılarını arttıracağımız Halı Saha ve benzeri eserleri gençlerimiz için üretmeye devam edeceğiz. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Gaziosmanpaşalı tüm komşularımıza açılışımıza destek verdikleri için teşekkür ediyorum. Gaziosmanpaşa‘ya “Spor Vadisi” kazandırmanın mutluluğunu bugün burada hep birlikte yaşıyoruz. Gaziosmanpaşa’da Usta’lık dönemi sizlerin destekleriyle başlayacak. İstanbul Murat’ına kavuşacak! Murat Kurum başkanım kazanınca Gaziosmanpaşa İBB yardımları Gaziosmanpaşa’ya  daha çok gelecek. Bizler sizlere verdiğimiz sözlerin arkasında durduk ve durmaya devam edeceğiz. Yağmurlu bir hava da yine birlikte ıslanıyoruz. Bu yolları birlikte yürüyor ve yürümeye devam edeceğiz. Bereketli Ramazan içerisindeyiz. Çifte bayramlara yaklaşıyoruz. Birileri gibi unutkanlık yapmayacağız. 10 yıl önce göreve geldiğimizde hayallerimizin ilk başına gençlerimizi ve kadınlarımızı koyduk. Hizmetler olarak yüzme havuzlarını, gençlik merkezlerini, spor salonlarını, kütüphaneleri, halı sahalarını bu şehre kazandırarak, sizlerle birlikte bu şehrin geleceğini inşa etmeye başladık. İşte onlardan bir tanesi bugün burada halı sahayı hizmete açtık. Hayırlı olsun. 20 Mart Çarşamba bugün Kemal Şeker Bulvarı’nda açılışını gerçekleştirdiğimiz  Gaziosmanpaşa Spor Vadisi içerisinde yer almış olup da yapımını tamamladığımız  Halı Sahanın açılış programına katılımlarınız nedeniyle ayrı ayrı her birinize teşekkür ederim.” Dedi.

 

Bakan Süleyman Soylu  “Gaziosmanpaşa’ya kazandırılacak olan yeni spor tesisleri için Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’ya  tam destek veriyorum. Yeni spor tesisleri için başkanımızın yanındayız, destekçisiyiz. Emrindeyim. Çok sahalar yapıldı ve  salonlar yapılıyor. Sporda devrim gibi bir süreç yaşanıyor. Son 22 yıldır dünyada spora en çok yatırım yapan, büyük stadyumlar, spor salonları, tesisler, yüzme havuzları, atletizm pistleri yapan bir iktidar var.” dedi.